1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві терміново скликають сесію: суд визнав протиправним рішення щодо утворення депутатських комісій (ПОСТАНОВА)

28.09.2021 11:00 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

За два дні до чергової сесії у Мукачеві скликають позачергову – визнано протиправним та скасовано рішення Мукачівської міськради "Про утворення постійних комісій".

У вівторок, 28 вересня, у Мукачеві відбудеться позачергове засідання сесії міської ради. Причиною термінового зібрання є Постанова Восьмого апеляційного адміністративного суду у справі № 260/31/21, якою суд постановив "Визнати протиправним та скасувати рішення Мукачівської міської ради 8-го скликання від 26 листопада 2020 року №23 "Про утворення постійних комісій Мукачівської міської ради". Таке рішення під час засідання у Львові ухвалили головуючий суддя Л. Я. Гудим, судді О. М. Довгополов  та В. В. Святецький.

Як зазначається, Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена у касаційному порядку, виключно у випадках передбачених частиною 4 статті 328 КАС України, шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

До уваги читачів ГОЛОСУ КАРПАТ публікуємо повний текст згаданої постанови,що було складено 24.09.2021 року та опубліковано 27. 09. 2021 року.

Відтак, на сьогоднішній позачерговій сесії на порядок денний виноситимуть всього одне ріення, а саме "Про утворення постійних комісій Мукачівської міської ради".

Сесія розпочнеться о 12:00 годині у великій залі міської ратуші.

Нагадаємо, Обшарпана перлина: фасад головної будівлі Мукачева дедалі більше руйнується (ФОТОФАКТ)

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська