1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові відбулись засідання постійних комісій міськради. Далі - чергова сесія (ВІДЕО)

13.07.2021 23:37 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Чи отримають виноградівські випускники преміювання за найкращі результати ЗНО і чи пройдуть сумнівні земельні питання, побачимо вже завтра.

Чи отримають виноградівські випускники преміювання за найкращі результати ЗНО і чи пройдуть сумнівні земельні питання, побачимо вже завтра.

Минулого і цього тижня у Виноградівській міській раді відбулись засідання постійних робочих комісії, на розгляд і погодження яких були винесені проєки рішень чергової шостої сесії міськради, яка відбудеться завтра, 14 липня.

Земельна комісія засідала два дні – 8 та 13 липня. На розгляд депутатів міськради було винесено понад п’ять десятків рішень. Найбільш спірними стали питання проєкти рішень виготовлення технічної документації для відновдлення меж на кілька гектарів паїв у селі Олешник, які отримають лише шестеро селян; проєкти про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою та затвердження вже виготовлених документів для будівництва гаражів навколо багатоквартирних будинків; та проєкт надання дозволу мешканцю Виноградова на відновлення меж своєї ділянки, котрий, ймовірно, не вносив обов’язкову плату за землю протягом тривалого часу. На останнє питання відповідь має надати податкова, куди міська рада направила відповідний запит.

Зранку, 12 липня, відбулось засідання комісії ЖКГ. Зокрема розглядалось питання розробки схеми очистки населених пунктів Виноградівської громади та інструментів притягнення до відповідальності тих мешканців, котрі користуються послугами ТОВ «АВЕ-Виноградів» та ВУЖКГ з вивозу твердих побутових відходів без відповідних договорів. Цілком ймовірно, що вже з вересня на порушників очікують штрафи.

Після обіду учора, також засідала бюджетна комісія. Найгарячішим питанням був розподіл понад 13 мільйонів перевиконання бюджету за І півріччя поточного року. Більшість цих коштів піде на заробітні плати та для потреб ВУЖКГ. Члени депутатської групи «Нова громада» внесли пропозицію преміювати випускників шкіл Виноградівської громади, котрі при складанні ЗНО отримали найвищі бали. В ході дискусій питання було винесено на розгляд, а на офіційному сайті міської ради з’явилися проєкти рішення і програми, котрі узаконюють цю ініціативу. Чи підтримають її депутати міськради побачимо вже завтра.

Крім того, була внесена ініціатива щодо відновлення і забезпечення функціонування підрозділу місцевої пожежної охорони у селі Великі Ком’яти. Питання розглядатимуть на наступних засіданнях комісії.

Детальніше дивіться у відео.

Чергова, шоста сесія Виноградівської міської ради відбудеться завтра, 14 липня. Початок о 10 годині. Наступного разу депутати міської ради чергово зберуться вже у вересні.

Нагадаємо, депутат-багатій із Виноградівської міської ради захопив частину дороги і облаштував озеро.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська