1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Посміхаються всі: чи буде в адженді Тищенка зміна губернатора на Закарпатті?

20.06.2021 14:12 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

Допис Миколи Тищенка знову заінтригував закарпатців можливою зміною голови ОДА. І ще гостріше зазвучало питання: хто справжні “слуги”, а хто - прислужники.

Допис Миколи Тищенка знову заінтригував закарпатців можливою зміною голови ОДА.  І ще гостріше зазвучало питання: хто справжні “слуги”, а хто - прислужники.

Тиждень, що минув, був осяяний посмішками на фото двох конкуруючих груп впливу за владу на Закарпатті.

Перша група - лінія Офісу президента і партії “Слуга народу”. Микола Тищенко визначений куратором Закарпаття від ОП. Олексій Петров - перший номер у виборчому списку закарпатських “Слуг народу”. Михайло Лаба та інші - нардепи від президентської політсили.

Друга група - колишні партнери СН в Закарпатті, представники місцевої партії “Рідне Закарпаття”. Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков - хоч і прямий ставленик президентської вертикалі в області, однак його називають наближеним саме до “Рідного Закарпаття”, яке намагалося повністю узурпувати владу на місцях.

Кульмінацією стала поїздка голови ОДА разом із першим замом Мирославом Білецьким до Києва. Опісля на сторінці Анатолія Полоскова з'явилося фото з посмішками та подякою центральній владі за “вдалі робочі дні” та підтримку.

Проте відомо, що на Банковій не починали розмову з губернатором і його замом, доки не прийшли Тищенко і Петров. Через день після усміхненого фото Полоскова з'являється не менш усміхнене фото на сторінці Миколи Тищенка. А підпис “для тих, хто читає між рядків… адженда не змінюється” давав зрозуміти, що в порядку денному візаві губернатора нічого не змінилося. 

Тому питання щодо зміни голови Закарпатської ОДА продовжує інтригувати закарпатців. Наступна можлива кульмінація - уже 24 червня. На цю дату Тищенко знову анонсував свій візит в область.

Регіон залишається непередбачуваним, політична криза в Закарпатті загострюється. І все це - на фоні сумнівного освоєння коштів президентської програми “Велике будівництво”, після якої у приймальних відділеннях лікарень залишаються грибок, тріщини на стінах та оголена електропроводка.

Отож, як оцінить Президент роботу закарпатського губернатора за перші шість місяців, що саме минають у червні? Адже якраз піврічні “kpi” останнім часом ставали критичними при вирішенні питання подальшої долі топ-чиновників на посадах виконавчої вертикалі.

Якій з груп буде надана перевага? 24 червня зміниться губернатор чи зміниться “адженда”? І хто на Закарпатті сміятиметься останній? (з тих, хто посміхався)

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська