1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті парламентарі інспектують освоєння коштів "Великого будівництва" (ВІДЕО, ФОТО)

14.06.2021 23:57 Влада Голос Карпат

У щойновідремонтованій Воловецькій районній лікарні депутатів очікував сюрприз - грибок на потріскавшихся стінах.

У щойновідремонтованій Воловецькій районній лікарні депутатів очікував сюрприз - грибок на потріскавшихся стінах.

Про інспектування закладів медичної сфери, які збудували або відремонтували у рамках "Великого будівництва", повідомив народний депутат-"слуга" Микола Тищенко на своєму Фейсбук (оригінальна пунктуація допису збережена):

"В рамках програми Президентської ревізії була створена парламентська група для контролю освоєння бюджетних коштів на місцях. Наразі ми з учасниками цієї групи інспектуємо об’єкти Закарпаття. Перший етап, нагадаю, був на митниці, а цього разу ревізія стосувалася медичних закладів.

У ході робочої поїздки ( Від точки А до точки В - 800 км ????☝????) на Закарпаття ми з командою "Слуги Народу" виявили, як місцева влада "освоює" бюджетні кошти. Мова йде про більш ніж 7 млн грн. Саме в цю суму обійшлося, УВАГА - фарбування стін у лікарні села Воловець, що на Закарпатті.

Приїхавши з інспекцією, ми виявили, що реконструкція лікарні закінчилася фарбуванням стін і розведенням грибка. У лікарні грибок - це нікого не бентежить???

Шановні Голова Закарпатської ОДА Полосков Анатолій та його заступник Мирослав Білецький! Ви коли урочисто відкривали лікарню, не побачили тріщини на стінах, дірки та грибок???

Наша команда вже звернулася в поліцію і прокуратуру, так що компанії підряднику скоро доведеться повернути незаконно здобуті гроші до фонду лікарні.

Це бюджетні гроші, а значить гроші платників податків - кожного українця. Держава виділяє кошти, щоб покращувати життя саме українців, а не щоб ними набивала кишені місцева влада.

Наголошую, команда Президента нікому не дозволить обкрадати українців і обманювати Президента.

І на ваші рекомендації найняти охорону, хочу відповісти, що мені не треба захищатися від українського народу. З нами Бог, з нами правда. А там буде як буде.

Друзі!!! Для тих, хто й досі ще не зрозумів, повторюю в 100-ий раз. Ми вже приїхали та Зепрожектор увімкнули."

Також нардеп подав фото і відео інспектування медзакладу у Воловці.

Нагадаємо, у Виноградові міський голова ветував рішення сесії про створення контрольної комісії з освітніх питань.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська