1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Надбавки за ранг та за вислугу»: відомо, яку зарплату отримуватиме очільниця Тур’я-Реметівської ОТГ на Закарпатті

09.12.2020 09:28 Влада Ексклюзив Голос Карпат

За результатами виборів від 25 жовтня 2020 року, головою Тур’я-Реметівської ОТГ Ужгородського району обрано Девіцьку Надію Павлівну.

За результатами виборів від 25 жовтня 2020 року, головою Тур’я-Реметівської ОТГ Ужгородського району обрано Девіцьку Надію Павлівну.

Очільницю ради було затверджено 1 грудня на цьогорічній першій сесії Тур’я-Реметівської сільської ради 8 скликання. У ході сесії визначено умови оплати праці сільського голови з урахуванням службового стажу та рангу посадової особи місцевого самоврядування.

Згідно із рішенням першої сесії VIII скликання Тур’я-Реметівської сільської ради від 1 грудня 2020 року №13, щодо умов оплати праці сільського голови та керуючись відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року, новообраній очільниці було встановлено оклад та надбавку за четвертий ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі, визначеному додатками 50 та 57.

Відповідно до додатку 50 Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268, щодо посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату міських (крім мм. Києва та Севастополя) рад та їх виконавчих комітетів, сільських, селищних рад, що представляють інтереси об’єднаних територіальних громад, та їх виконавчих комітетів, посадовий оклад чинної очільниці Туря-Реметівської ОТГ становитиме 10 000 тисяч гривень. У той же час, розмір надбавки очільниці ради, виходячи із рангу посадової особи місцевого самоврядування (4), становитиме 750 гривень.

Поряд із цим, рішенням сесії Тур’я-Реметівської ОТГ від 1 грудня цього року встановлено надбавку за вислугу років в розмірі 20 відсотків від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг. На час обрання на посаду стаж служби Девіцької Н.П., що зараховується до служби в органах місцевого самоврядування, складає 14 років 18 днів. Окрім того, новообраній очільниці ОТГ визначено надбавку у розмірі 50 відсотків посадового окладу за виконання особливо важливої роботи, з урахуванням надбавок за ранг і вислугу років.

Подаємо протокол поіменного голосування про умови оплати праці Тур’я-Реметівського сільського голови

Нагадаємо, «Старі-нові зміни»: в одній з ОТГ на Закарпатті екс-голову переобрали на керуючого справами

Читайте на ГК:Полонину Руну на Ужгородщині вкрив морозний іній (ФОТО)
Читайте на ГК:Різдво Пресвятої Богородиці: на Закарпатті відзначають "Сяту Марю"
Читайте на ГК:Мешканці Зарічева на Перечинщині готуються до храмового свята

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...