1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Старі-нові зміни»: в одній з ОТГ на Закарпатті екс-голову переобрали на керуючого справами

08.12.2020 15:07 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Ідеться про Тур’я-Реметівську ОТГ на Перечинщині (Ужгородського району).

Ідеться про Тур’я-Реметівську ОТГ на  Перечинщині (Ужгородського району).

За підсумками виборів цьогоріч 25 жовтня, новобраним очільником Тур’я-Реметівської сілької ОТГ Ужгородського району стала Девіцька Надія Павлівна. Їй висловили довіру 2626 (44,72% ) жителів.

Разом із новообраною очільницею Тур’я-Реметівської ОТГ, до місцевої ради пройшли і депутати від шести партій: «Слуга народу», «Команда Андрія Балоги», «Рідне Закарпаття», «Європейська солідарність», «За майбутнє», «Батьківщина».

1 грудня цьогоріч у новоствореній сільскій ОТГ на Закарпатті відбулась перша сесія, у ході якої було затверджено новий склад місцевого органу влади, призначено секретаря сільської ради, заступників тощо.

За рішенням сесії Тур’я-Реметівської ОТГ, секретарем сільської ради було обрано громадського активіста, культпрацівника Едуарда Васильовича Воронича, який є депутатом від «Європейської солідарності». До речі, від цієї політсили у раду змогли пройти лише три кандидати: Сергій Діянич, Іван Цубина та Едуард Воронич. Поряд із цим, керуючим справами виконкому сільської ради було затверджено екс-голову Тур’я-Реметівської сільської ради Михайла Бігана.

У свій час Михайло Михайлович Біган очолював Тур’я-Реметівську сільську раду. Уперше на пост очільника ради його було обрано у 2003 році. Відтак, обіймав цю посаду до 2020 року. Тож, на посаді очільника сільської ради Михайло Біган зумів протриматись солідний період.

Нагадаємо, ужгородські депутати обрали секретаря міської ради та затвердили його зарплатню

Читайте на ГК:На Перечинщині продовжили дистанційне навчання
Читайте на ГК:«Дистанційне продовжили»: в ОТГ на Перечинщині повідомили щодо ситуації в освітньому закладі
Читайте на ГК:На Перечинщині відновлюють навчання в молодших класах шкіл і дитсадках після "дистанційки"

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...