1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Виноградівська команда "За майбутнє" підтримує кандидатуру Івана Бушка на виборах голови Виноградівської ОТГ (ВІДЕО)

19.10.2020 22:46 Влада

Для якісних змін на Виноградівщині зараз є тільки одна людина, яка здатна консолідувати навколо себе представників різних політичних, бізнесових, професійних та соціальних груп та перемогти. Це успішний підприємець, досвідчений політик та локал-партіот Виноградівщини Іван Бушко.

Повернути втрачений Виноградівський район з центром у Виноградові, комплексно вирішити сміттєве питання, відремонтувати місцеві дороги та навести порядок і в місті, і в селах – такі амбітні цілі ставить перед собою виноградівська команда "За майбутнє". І досягнути їх можна буде саме з сильним новим головою громади Іваном Бушком.

Тому виноградівський районний осередок ПП "За майбутнє" не висував власної кандидатури на посаду голови ОТГ і закликає прихильників політичної сили "За майбутнє" та всіх жителів Виноградівщини проголосувати за нового керівника об'єднаної громади - Бушка Івана Івановича.

Голова Виноградівського районного осередку ПП "За майбутнє" Василь Кіш

Нагадаємо, команда – один з найголовніших козирів Бушка.

Читайте на ГК:"Їх примусили просити вибачення та полагодити розбите": скандал з ТЦК у Виноградові має продовження (ФОТО/ВІДЕО)
Читайте на ГК:Клуби диму заполонили будинок: жителям Виноградівщини відзначення Великодня запам'ятається надовго (ФОТО)
Читайте на ГК:"Тису уже загадили": на Закарпатті невідомі забруднюють ріку та її береги (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська