1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Команда – один з найголовніших козирів Бушка

19.10.2020 12:52 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Серед інших кандидатів на посаду голови Виноградівської ОТГ Іван Бушко помітно виділяється значним досвідом господарника, громадського й політичного діяча.

Серед інших кандидатів на посаду голови Виноградівської ОТГ Іван Бушко помітно виділяється значним  досвідом господарника, громадського й політичного діяча.

Постійне самовдосконалення, реалістичний аналіз ситуації з умінням гуртувати довкола себе однодумців дозволяє йому генерувати нові ідеї, підходи та можливості для вирішення поставлених завдань.

Команда – один з найголовніших козирів Бушка. Саме такий стиль роботи вісім років тому допоміг йому,  підприємцю , депутату з невеликого містечка вперше в історії новітнього Закарпаття перемогти представника монопольного клану Балог на виборах до парламенту.

Іван Бушко став депутатом найвищого законодавчого органу країни. Це був не тільки його особистий успіх, але й успіх всієї команди однодумців, до якої в той час входили відомі місцеві підприємці Артур Івашко, Владіслав Поляк, Йосип Шерегі, Карло Резеш, Йосип Фізеші та інші.

Минув час. Одні з цих людей і зараз в команді Івана Бушка та допомагають йому у виборах на голову Виноградівської ОТГ, а деякі створили свої проекти і йдуть окремим шляхом. Та залишилися з тих часів для людей пам’ятники виноробам, сучасний фонтан, озеленені сквери з лавочками, оригінальними світильниками, дитячі і спортивні майданчики, відремонтовані відділення й утеплені корпуси районної лікарні, освітлені храми і ще багато інших добрих справ, спільно зроблених Іваном Бушком з командою як у місті так і в інших населених пунктах району.

Наразі нагадаємо деякі моменти парламентської діяльності І.Бушка, про які свого часу писала преса.

Депутат Верховної Ради Іван Бушко ініціював закон про зелений туризм

Про це повідомила науковець УжНУ Олена Савіна.

- Ми з ним разом розробляли цей законопроект, який успішно пройшов обговорення у комітетах, отримав схвальну оцінку головного експертного управління та вже був внесений на розгляд парламенту,- розповіла Олена Іванівна.

Це була велика робота, яка потребувала ще й внесення змін до закону про особисте селянське господарство, податкового кодексу, інших законодавчих актів. На жаль, після Бушка  ця робота зупинилася. І зараз просувати закон, який значно пожвавив би розвиток зеленого туризму в Закарпатті та інших західних областях, просто нікому. Ніхто цим не займається.

Запровадив іменні стипендії для студентів біологічного факультету

Завдяки нардепу Івану Бушку, ряд студентів біологічного факультету, які вступили до вузу за контрактом, отримували щорічні іменні стипендії і навчалися безкоштовно. Як правило, такі преференції отримували юнаки і дівчата з малозабезпечених сімей, зокрема, ті, хто опановував професію садівників, виноградарів та овочівників. Ця меценатська діяльність Івана Бушка на біофаці тривала продовж трьох років. Колишні студенти-стипендіати вже стали агрономами, деякі з них успішні управлінці в сільському господарстві, інші започаткували власні фермерські господарства і досі тепло згадують депутата-благодійника, який допоміг їм у навчанні.

Іван Бушко: Вирішення проблеми русинів є запорукою збереження мирного, толерантного співжиття представників різних національностей нашого краю.

Важливим у цьому напрямку є прийнятий у 2012 році Верховною Радою закон «Про засади державної мовної політики», яким визначені охоронні заходи для збереження регіональних мов, у тому числі й русинської. Вперше українська влада офіційно визнала мову русинів…

Про це Бушко заявив ще у 2013 році, виступаючи як депутат Верховної Ради на 12-му Світовому конгресі русинів в Ужгороді. Це був перший подібний захід в Україні, в якому взяли участь понад 150 делегатів з країн Європи, а також США і Канади. 

Іван Бушко виступає за введення в Україні подвійного громадянства

Своє звернення щодо запровадження подвійного громадянства з країнами ЄС, США та Канади політик ще в 2013 році , будучи депутатом Верховної Ради, скерував до спеціальної комісії з внесення змін до Конституції України.

Особливо актуальне це для жителів Західної України, які масово виїжджають на заробітки в Європу.

-              Подвійне громадянство забезпечить для тих, хто працює за кордоном, можливість мати рівні права на соціальний захист, медицину, стабільну роботу, освіту на рівні з громадянами тих країн, де перебувають наші співвітчизники,- пояснив Іван Бушко.

Водночас у його зверненні міститься рекомендація заборони призначення на вищі державні посади чиновників, які мають громадянство кількох держав. 

Нардеп Іван Бушко створив парламентську групу лобістів нашого краю

Про створення міжфракційної депутатської групи «Закарпаття» було оголошено 5 липня 2013 року на закритті сесії.

До неї на чолі з Бушком ввійшли 9 нардепів : Валерій Пацкан, Михайло Ланьо, Іштван Гайдош, Василь Ковач, Сергій Мошак, Валерій Лунченко, Нестор Шуфрич, Іван Попеску. Співголовою групи став нардеп від Удару Валерій Пацкан.

Новостворена група мала об’єднати сили народних депутатів навколо підтримки та розвитку Закарпатської області. 

Нардеп І.Бушко організував відправку крупної партії гуманітарного вантажу на Схід України

Про це наприкінці серпня 2014 року написав ЦЕНЗОР НЕТ.

-Із Закарпаття відправили 60 тонн гуманітарного вантажу на Схід України, - йшлося в повідомленні.

Три каміони гуманітарної допомоги були призначені для військових і мирних жителів у зоні проведення АТО.

Гуманітарний вантаж зібрали підприємці і депутати різних рівнів з Виноградівщини.

Організатор акції - нардеп Іван Бушко.

Перед відправкою гуманітарний вантаж освятили священники різних конфесій, а діти на 20-метровому ватмані намалювали лист-послання своїм ровесникам із Донбасу.

Читайте на ГК:З'явилося відео жорсткого зіткнення автомобілів на Виноградівщині (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Виноградівщині "поцілувались" мікроавтобус та легковик (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Один з Ужгорода: на Закарпатті затримали переправників нелегальних мігрантів до ЄС (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...