1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Рейтинг ‘‘найзаможніших’’ голів сільрад 3акарпаття: відомо, хто заробляє найбільше та найменше (СПИСОК, ОПИТУВАННЯ)

29.06.2020 20:46 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Майже мільйон та трохи більше 100 тисяч - хто з закарпатських голів сільських/селищних рад в 2019-му році заробив найбільше та найменше.

Майже мільйон та трохи більше 100 тисяч - хто з закарпатських голів сільських/селищних рад в 2019-му році заробив найбільше та найменше.

Протягом червня 2020 року читачі ‘‘Голосу Карпат’’ мали змогу ознайомитися з доходами за основним місцем роботи всіх без винятку очільників сільських та селищних рад, які входять до кожного з районів 3акарпатської області, а саме Хустського, Виноградівського, Березнянського, Іршавського, Рахівського, Свалявського, Перечинського, Міжгірського, Тячівського, Ужгородського, Берегівського, Мукачівського, Воловецького

На цей раз ми пропонуємо рейтинг найзаможніших голів місцевих рад. Тобто, нижче в списку ви знайдете очільників сільських та селищних рад кожного району, які задекларували найбільшу заробітну плату отриману за основним місцем роботи протягом 2019-го року.  

Так, ‘‘найбіднішим’’ серед найбагатших став голова Малоберезнянської сільської ради Великоберезнянського району - Мицода Іван Іванович. Він задекларував 322 333 гривні доходу отриманого за основним місцем роботи в 2019-му році. Це майже в три рази менше, ніж отримав голова, який і очолив рейтинг найзаможніших голів сільських/селищних рад 3акарпатської області. Хто ж ним став - дивіться таблицю:

Для порівняння, також пропонуємо вашій увазі рейтинг очільників сільських та селищних рад кожного з районів області, які задекларували найменшу заробітну плату отриману за основним місцем роботи протягом минулого року. 

Свою думку щодо оплати праці очільників місцевих рад можна взявши участь в опитуванні у нашому Телеграм-каналі:оплати праці очільників місцевих рад можна взявши участь в опитуванні у нашому Телеграм-каналі:

 

Нагадаємо, що відомо, які зарплати отримують очільники закарпатських міст.

Читайте на ГК:На Іршавщині планують закріпити за кожним навчальним закладом працівника поліції (ФОТО)
Читайте на ГК:На дорогах Іршавщини велосипедисти в небезпеці (ФОТО)
Читайте на ГК:На Іршавщині затримали чоловіка, через якого згорів гектар лісових угідь (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...