1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Яку зарплату отримували голови сільрад на Свалявщині: оприлюднено цифри (СПИСОК, ОПИТУВАННЯ)

08.06.2020 14:19 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Журналістка ‘‘Голосу Карпат’’ зібрала інформацію щодо оплати праці очільників місцевих рад, які входять до складу Свалявського району.

Журналістка ‘‘Голосу Карпат’’ зібрала інформацію щодо оплати праці очільників місцевих рад, які входять до складу Свалявського району.

3гідно офіційних даних, а саме декларацій за 2019-ий рік, які подали старости та голови сільських і селищних рад  в електронному варіанті, вдалося отримати інформацію про доходи за їх основним місцем роботи.

Найбільше тут заробляє мер райцентру - Ланьо Іван Іванович. Протягом 2019-го року він отримав 1 051 599 грн. 

Серед голів сільських/селищних рад найвищу заробітну плату має Дрогобецький Іван Іванович. Він очолює Полянську сільську раду. 3а 2019-ий рік за основним місцем роботи він заробив 677 224 гривень.

Опісля нього, із зарплатою в розмірі 604 839 грн, опинився Кошеля Михайло Петрович - голова Тибавської сільської ради.

Разом з цим, протягом минулого року, найменшу заробітну плату, яка становить 172 954 гривні, отримав Мадяр Михайло Петрович, який очолює Ганьковецьку сільську раду.

До вашої уваги детальна таблиця з даними по зарплатах голів місцевих рад, які входять до складу Свалявського району:

Висловити свою думку з приводу оплати праці очільників місцевих рад можна взявши участь в опитуванні у нашому Телеграм-каналі:

 

Для порівняння ви можете подивитися розміри заробітних плат, яку отримували голови місцевих рад на Іршавщині в 2019 році.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...