1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Яку зарплату отримували голови сільрад на Тячівщині: оприлюднено цифри (СПИСОК, ОПИТУВАННЯ)

09.06.2020 20:37 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Журналістка ‘‘Голосу Карпат’’ зібрала інформацію щодо оплати праці очільників місцевих рад, які входять до складу Тячівського району.

Журналістка ‘‘Голосу Карпат’’ зібрала інформацію щодо оплати праці очільників місцевих рад, які входять до складу Тячівського району.

3гідно офіційних даних, а саме декларацій за 2019-ий рік, які подали очільники органів влади району в електронному варіанті, вдалося отримати інформацію про про доходи за їх основним місцем роботи.

Так, найбільшу заробітну плату протягом минулого року отримав голова Вільховецької сільської ради - Цірик Михайло Михайлович. Її розмір сягнув 586 918 гривень.

Другим, в рейтингу найзаможніших очільників місцевих рад Тячівщини, опинився Ухаль Юрій Юрійович. Протягом 2019-го року за основним місцем роботи він отримав 442 459 гривень.

Найменше ж на посаді очільника органу влади в межах Тячівщини отримав голова Вонігівської сільської ради - Олаг Юрій Петрович. Його заробітна плата становить 136 798 грн.

Щодо голови сільради найбагатшого села України - Нижньої Апші, Борки Олександра Юрійовича, то він заробив 298 170 гривень.

В цей же час, за минулий рік, міський голова Тячева, Ковач Іван Іванович, заробив 339 060 гриень.

До вашої уваги детальна таблиця з даними по зарплатах очільників місцевих рад, які входять до складу Тячівського району:

Висловити свою думку з приводу оплати праці очільників місцевих рад можна взявши участь в опитуванні у нашому Телеграм-каналі:

 

Для порівняння ви можете подивитися розміри заробітних плат, яку отримували голови місцевих рад у 2019 році на Свалявщині та Іршавщині.

Читайте на ГК:Закарпатця через суд змусять сплатити 10 000 гривень боргу за розподіл газу
Читайте на ГК:Юний закарпатець став переможцем всеукраїнського турніру з тенісу «Masters club»
Читайте на ГК:З'явилися фото з місця фатальної пожежі на Тячівщині (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...