1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Які зарплати отримали голови сільрад та ОТГ на Великоберезнянщині: оприлюднено дані (СПИСОК)

06.06.2020 10:52 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Стало відомо, скільки грошей було витрачено із бюджету на виплату зарплат керівникам місцевих рад Великоберезнянської ОТГ й Великоберезнянщини у 2019 році.

Стало відомо, скільки грошей було витрачено із бюджету на виплату зарплат керівникам місцевих рад Великоберезнянської ОТГ й Великоберезнянщини у 2019 році.

Журналісти видання «Голос Карпат» зібрали інформацію щодо заробітної плати очільників місцевих рад Великоберезнянщини й ОТГ.

Послуговуючись офіційними даними, а саме, деклараціями за 2019 рік, поданих очільниками органів влади району в електронному варіанті, вдалося отримати інформацію про доходи за їх основним місцем роботи.

Зарплати очільників істотно різняться. Найменший дохід зазначено у декларації за минулий рік головою Стужицької сільради. Його зарплата сягала 100,712 гривень.

Найбільше, згідно офіційних даних, було отримано очільником Великоберезнянської сільської ради. Його статки за основним місцем роботи за минулий рік становили 401,126 гривень.

До вашої уваги – таблиця зарплат керівників сільських, селищної та районної рад Великоберезнянського району за 2019 рік.

Нагадаємо, відомо, скільки коштів витратили на зарплати очільників місцевих рад Мукачівської ОТГ та Мукачівщини у 2019 році.

Читайте на ГК:"Черепиця, пляшки та багато пакетів": в мережі показали засмічений берег річки у Великому Березному (ФОТО)
Читайте на ГК:"Одні посадили, а інші повиривали": в мережі обурені вандалізмом у Великоберезнянському парку (ФОТО)
Читайте на ГК:На Великоберезнянщині багатодітна жінка з немовлям на руках опинилась в скрутному становищі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...