1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Берегові відбувся прем’єрний виступ гурту “Життя” (ФОТО)

25.08.2021 09:28 0 Культура Автор: Голос Карпат
 

Створив групу рік тому відомий закарпатський гуморист і вокаліст Володимир Балацький, більше знаний як Піткін.

До складу колективу увійшли, крім його керівника й соліста, теж знані в минулому музиканти. Це – Іштван Голуб (соло-гітара, аранжування), Йожеф Шарінскі (бас-гітара, вокал), Лайош Пирчі (клавішні, вокал) та син Володимира – Домінік (ударні).

Ансамбль виконує в основному власні пісні, написані переважно Балацьким на його ж слова. Але в репертуарі групи є й чимало популярних мелодій, добре знаних серед шанувальників.

Учора “Життя” вперше виступило перед широкою аудиторією в міському парку “Будапешт”. На жаль, реклама прем’єрного деб’юту була, м’яко кажучи, недостатньою, тому людей зібралось не так багато – переважно поціновувачі творчості Балацького, випадкові перехожі та туристи. Незважаючи на це, виступ гурту пройшов на “Ура!” і доставив масу приємних емоцій присутнім.

Глядачі почули як добре знані композиції, так і прем’єрні твори, що виконувались на трьох мовах - українській, угорській та російській. Номери супроводжувались іскрометним гумором Піткіна та його коментарями до пісень. А співає “Життя” про правду і брехню в суспільстві, любов до рідного краю, гостинність його господарів, їх будні з усіма нинішніми реаліями, наші почуття і болі, любов і духовність, війну і мир, словом про все, що нас оточує кожен день.

Присутні радо сприймали такі філософські композиції, як “Острів”, “Молитва для себе”, “Влада” та інші. Як завжди на “Біс!” звучала пісня про Берегово (“Берегсас – найкраще місто”), що давно стала своєрідною візитівкою міста над Верке. Подарували музиканти шанувальникам і свою нову пісню про Берегово. А гостям, звичайно, найбільше сподобались популярні “Червона рута”, шлягер Олександра Пономарьова “Кохана” тощо.

Привертала увагу й різноманітність стилів виконання номерів. Публіка бурхливими оплесками винагороджувала учасників гурту за їх майстерність і смислове звучання творів. А найбільш “гарячі” глядачі не витримували й пускалися до танку.

Свого часу Голос Карпат писав, що музиканти прагнуть, аби ковідний карантин якнайшвидше закінчився і вони могли б виступати на живо перед публікою (До того хлопці грали переважно для друзів у міні клубі, облаштованому в оселі Володимира. Ред.).

“Виступати перед широким загалом значно легше і приємніше,- ділиться з нашим виданням керівник гурту.- Адже наочно відчуваєш реакцію глядача, його настрій, сприйняття пісень.”

Бажання музикантів збулося.

Нагадаємо, У берегівському міському парку відпочинку відбувся святковий концерт (ФОТО)

Читайте на ГК:Водяний монстр: чорний змій живе в озері на Берегівщині (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Трагічна втрата сколихнула серця: закарпатці провели в останню дорогу полеглого захисника (ФОТО)
Читайте на ГК:“Стоїть з кривавою косою і забирає життя”: Берегівщина проведе в останню полеглого захисника (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська