1. Головна
  2. >
  3. Культура

У берегівському міському парку відпочинку відбувся святковий концерт (ФОТО)

0 Культура Новини Берегова

Його приурочили до Дня Незалежності України.

У програмі взяли участь кращі танцювальні колективи та солісти міста.

Захід відкривала піснею “З днем народження, моя країно!” Людмила Паламарчук. А загалом концерт проходив під девізом “Україно, розквітай в любові та добрі.”

Тематичні хореографічні композиції продемонстрували уже добре знані шоу-гурти “Стріт денс” (керівник Аніта Меддьєші) та зразковий “Атас”, яким опікуються Світлана Кононенко та хореограф Альона Гергардт. До слова, Світлані зробили складну операцію в Києві на нозі, але вона все-таки у супроводі чоловіка Андрія прийшла на святковий концерт.

Неабияку виконавську майстерність продемонстрували юні солістки Анастасія Шмик, Поліна Дзопко та Кароліна Гелебан, які віддали перевагу ліричним мелодіям. Уже відомі Вікторія Ткач, Аксенія Безик, яка, до слова, чудово справились і з роллю ведучої, та Олег Кузнєцов на цей раз вирішили подарувати глядачам відомі українські та закарпатські пісні. Аудиторія з натхненням сприймала популярні “Червону руту” у виконанні Вікторії Ткач, запрошення до Карпат від Олега Кузнєцова, задушевну композицію про рідну країну від Аксенії Безик.

Слід відмітити також і творчу роботу в підборі номерів концерту працівниці Центру культури та дозвілля Берегівської міської ради Інни Васильєвої.

Програма завершилась спільним фотографуванням виконавців та організаторів у символічному декоративному сердечку, яке з нагоди свята встановили при вході на центральну площу міста.

Нагадаємо, На Берегівщині відбувся фестиваль бубликів (ФОТО)