1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатська Борочина на Ужгородщині своєрідний "Казантип" для місцевих (ФОТО)

09.07.2021 15:29 0 Культура Автор: Голос Карпат
 

Це місце під відкритим небом є одним із улюблених серед молоді на Ужгородщині і зветься воно «Борочина».

За традицією, кожного року в урочищі у Тур’я-Реметі гуде музика і збирається все село на захоплююче диско. Місцину облагородили своїми силами жителі вулиці 8-го Березня. У свій час тут випасали худобу.

Наразі ж поблизу можна помітити хіба що кіз, та й то одну-дві. Територія і дійсно чимось подібна до острова, але це образно. Певна річ, для місцевих це і є малий острів – «казантип» зі своєю природою. Замість пальм тут ростуть бузина та плакуча верба.

Своєрідними скелями є валуни й менших розмірів камені, по яких із захопленням стрибає малеча й не тільки. В урочищі можна й скупатись у колобані, теж облаштованій місцевими жителями. Вода у колобаню тече із потока «Ружа».

 На «Борочині» ростуть чабрець, м’ята й ожина. Поряд із колобанею в урочищі побудували й дерев’яну бесідку, аби можна було відпочити. Наразі ж бесідку ще облаштовують.

До «Борочини» дістаються і пішим маршрутом, і авто чи велотранспортом, але найкраще – на квадроциклі, адже дорога не асфальтована. І все ж, місце таки варте уваги майстрів пензля й туристів, закоханих у дику природу.

Нагадаємо, "Плазуни атакують": в одній з областей до лікарні потрапило троє дітей після укусів змій.

Читайте на ГК:Закарпатці збирають лушпиння цибулі, горіха та попіл: що ж "витворяють" господарі і як воно діє?
Читайте на ГК:Сучасні ВЕС у горах Карпат: чи підтримують закарпатці вітряні парки на полонинах?
Читайте на ГК:Нічний режим рятує фінанси: як "розумний лічильник" допомагає закарпатцям не платити рекордні суми за електроенергію?
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська