1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Культура

На Березнянщині відкрив свої двері музей народного побуту, - Соцмережі (ФОТО)

18.05.2021 23:35 Культура 0

Символічно у всесвітній День Музеїв на фабриці "Березнянка" відкрив свої двері Музей народного побуту Березнянщини.

Нашому  музею сьогодні -5 років!, - приємну звістку повідомляють у мережі Фейсбук на сторінці Швейна фабрика "Березнянка"

Музей народного побуту Березнянщини, створений за ініціативою працівників і самими працівниками з метою збереження наших традицій і звичаїв. На сьогодні у Музеї представлені 5 різних тематичних експозицій.

Тут проводяться екскурсії для гостей підприємства і селища, учнів шкіл та вихованців дошкільних закладів.

У Музеї неодноразово проводили заняття з народознавства,тематичні майстер класи. Колекція експонатів щороку поповнюється.

Особливо широко представлені вишивки нашого краю,предмети побуту,глиняні глечики,народний одяг та інше.Також представлені колекції писанок,крашанок від 50-х років і до сучасності. Цікавими для екскурсантів є і знахідки Лінії Арпада,подаровані жителями Березного музею , і колекція пляшок,виготовлених у Закарпатті у 40-х рр.20 ст.

Багато ідей та задумів є у організаторів і працівників.

Щиро вдячні директору підприємства Цибику А.Й. за підтримку і сприяння роботі музею. Музей на "Березнянці" радо приймає і надалі прийматиме відвідувачів та гостей. Наші двері відкриті для кожного!, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, «Колекція з бабчиної лади»: у Виноградові відкрилась виставка тарілок (ФОТО)