1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгородка отримала звання "Заслужений працівник культури України" (ФОТО)

26.08.2020 22:03 0 Культура Автор: Голос Карпат
 

Викладачка Ужгородського інституту культури і мистецтв Шип Оксана Василівна отримала найвищу нагороду - почесне звання "Заслужений працівник культури України".

Оксана Василівна - викладач вищої категорії, голова комісії режисури ВТЗ, лауреат художнього слова, член журі багаточисленних фестивалів, конкурсів у нашому краї.

 "Це визнання не тільки моє, але і моїх батьків, оскільки вони теж були працівниками культури.  Звичайно, таке визнання це і заслуга моїх колег, які багато років зі мною пліч опліч виховують підростаюче покоління для майбутнього культуриі", - наголосила Оксана Василівна.

Оксана Шип вже 30 років навчає студентів. За її словами, вона дуже любить свою професію, студентів, шановних колег.

"Я вдячна всім, хто поруч зі мною всі ці роки трудились на благо культури України.  Дякую колегам, з якими можна порадитись та разом реалізовувати найсміливіші задуми, директору інституту Наталії Шетелі, яка завжди підтримує наші ідеї та намагання. Також вдячна студентам, які старанно вчаться та прагнуть вдосконалюватись", - сказала вона.

Оксана Василівна впевнена,  що це визнання важливе і для її випускників, які сьогодні достойно працюють в театрах Закарпаття, будинках культури та школах мистецтв області.

Нагадаємо, в Ужгороді студенти провели концерт до Дня Незалежності.

Читайте на ГК:Більшість хворих у ковід-відділенні Закарпатської обласної "інфекційки" - зі штамом Дельта
Читайте на ГК:Відомі подробиці пожежі в квартирі на 8 Березня в Ужгороді
Читайте на ГК:В Ужгороді вщент згорів мікроавтобус Renault (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:
загрузка...