1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Важлива підказка українцям: як оформити візу для тривалого проживання у Польщі

100

Українці, які перебувають у Польщі, мають можливість отримати візу типу D, що дозволяє їм проживати в цій країні протягом року.

Важлива підказка українцям: як оформити візу для тривалого проживання у Польщі

Цю інформацію надає Хвиля

Польська віза типу D надає ряд переваг, включаючи можливість перебування в Польщі протягом терміну дії візи, а також можливість перебування в країнах Шенгенської зони до 3 місяців протягом шести місяців.

Для самостійного отримання цієї візи необхідно звернутися до найближчого польського консульства, де можна отримати інформацію про вимоги до документів для отримання візи.

Також потрібно заповнити і подати заявку на візу, вказавши особисті дані, мету візиту, плановані дати та іншу важливу інформацію. Наступним кроком буде подання необхідних документів, які зазвичай включають паспорт, фотографії, запрошення з Польщі та інші документи, що підтверджують намір повернутися до України після візиту.

Після оплати консульського збору потрібно буде декілька тижнів чекати на рішення за заявкою.

Варто зазначити, що в Польщі діє декілька типів національних віз:

Віза D – для осіб, які планують довгострокове перебування в Польщі більше 90 днів, включаючи студентів, працівників та бізнесменів. Віза на карті поляка - для іноземців, які мають коріння або предків з Польщі, і хочуть дізнатися більше про культуру та історію країни. Віза на підставі шлюбу з громадянином Польщі – для іноземців, які вступили в шлюб з громадянами Польщі та хочуть відвідати або проживати в країні на тривалий період.

Читайте також: Українців чекають "критичні моменти" у війні: про що попередив Блінкен 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber