1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Без кордонів

“Путін може закінчити війну після захоплення Харкова”: шокуюча заява Кремля

26.03.2024 21:26 Без кордонів 0

Але тут не все так однозначно, адже вірити словам особам з країни-окупанта не варто.

“Путін може закінчити війну після захоплення Харкова”: шокуюча заява Кремля

Джерела у Кремлі повідомили умови, за яких президент Росії Володимир Путін закінчить війну в Україні. Йому потрібний великий обласний центр, пише "Українська Правда".

Повідомляється, що провал українського контрнаступу на півдні України минулого року переконав Путіна в тому, що йому вдасться досягти своєї мети воєнним шляхом. Про це російському опозиційному виданню Meduza повідомили два інсайдери в Адміністрації президента Росії.

За їхніми словами, російський президент переконаний, що його армії вдасться захопити Харків, і саме на це робитиметься основна ставка на полі бою. Якщо найбільше місто сходу України паде, Путін може оголосити про припинення так званої СВО.

Однак є й інший варіант, коли він спробує зробити ще один кидок на Київ і завершити військову кампанію так, як це й планувалося на момент вторгнення.

Джерела Meduza повідомляють, що ціна Путіна не цікавить. Він готовий провести додаткову мобілізацію та остаточно перевести країну на військові рейки.

Втім, із цим можуть виникнути проблеми. Військові аналітики повідомляють, що Росія вже вийшла на плато військового виробництва і подальше його збільшення навряд чи можливе у поточних економічних реаліях.

Наявних сил і коштів, на їхню думку, може вистачити для підтримки тиску на фронті та проведення локальних наступів. Однак можливість захопити велике місто на кшталт Харкова вони ставлять під сумнів.

Читайте також: «Результат цієї війни впливатиме на долю всього світу»: адмірал НАТО зробив гучну заяву

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Найсвіжіші новини: