1. Новини Закарпаття
  2. >

«Результат цієї війни впливатиме на долю всього світу»: адмірал НАТО зробив гучну заяву

24.03.2024 22:28 Влада ВАЖЛИВО

Голова Військового комітету НАТО Роб Бауер вважає, що від кінцевого результату війни залежить майбутнє всіх країн світу.

Голова Військового комітету НАТО Роб Бауер вважає, що від кінцевого результату війни залежить майбутнє всіх країн світу.

Від того, чим закінчиться російсько-українська війна, залежатиме доля всього світу. У цьому переконаний голова Військового комітету НАТО, адмірал Роб Бауер. З відповідною заявою він виступив під час 16-го щорічного Київського Безпекового Форуму у якому взяли участь, зокрема, представники воєнної розвідки України, інформує ГУР.

Під час звернення до учасників на Форумі адмірал Бауер заявив: 

“Ця війна ведеться тому, що президент путін боїться чогось набагато потужнішого, ніж будь-яка фізична зброя на землі, — демократії… Але жодна пропаганда не може приховати правди про те, що він не досяг жодної зі своїх стратегічних цілей. А як би він їх досяг? російські війська гадки не мають, за що воюють. А ви знаєте. Ви боретеся за саму цивілізацію… Тож було би страшною історичною помилкою дати йому перемогти. Це було би для всіх нас небезпечно, тому що результат цієї війни впливатиме на долю всього світу”

На офіційний захід завітали також  представники НАТО та ЄС, міністри оборони держав-партнерів, європейські і американські політики та експерти, міжнародні діячі, світові фахівці з міжнародних відносин і питань розвідки та безпеки.

Читайте також: Вже у квітні: водіїв зобов’яжуть встановлювати новий розпізнавальний знак на авто (ПОСТАНОВА)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська