1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Малечі на радість та втіху: Виноградівське підприємство зробило подарунок для місцевої лікарні (ФОТО)

27.02.2024 15:23 Без кордонів Лайт

Долучився до доброї справи весь інженерний відділ

Долучився до доброї справи весь інженерний відділ

В рамках святкування Інженерного тижня 2024, однією з ініціатив було створення своїми руками Busy Boards для «Дитячого відділення Виноградівської районної лікарні», які успішно були передані та встановлені. Долучився до доброї справи весь інженерний відділ.

На Busy Boards розміщені різні лабіринти, кубики, рухомі механізми та інше. Яскраві елементи розвивають певні якості у малюка: логічне мислення, моторику, творчість та уяву. До кожної деталі була прикладена рука та частинка душі інженера. 

Нашою ціллю було зробити перебування маленьких пацієнтів в лікарні більш легким, цікавим та корисним. Нехай дитинство кожного малюка буде яскравим, цікавим як наші Busy Boards", - йдеться у повідомленні. 


До слова, підприємство з 100% іноземною інвестицією, створене у м. Виноградів у грудні 2004 року, за період діяльності стало одним з найбільших роботодавців та платників податків в Закарпатській області.

Тут офіційно працевлаштовано близько двох тисяч працівників, для яких створено сучасні, комфортні та безпечні робочі місця, безкоштовне транспортування, мотиваційні програми. 

Жителі краю мають можливість ознайомитися з актуальними вакансіями на Джентермі та приєднатись до потужної команди.

Деталі за номером: 03143 26130
Читайте також:  Зеленський підписав закон про демобілізацію строковиків: що варто знати й якого головного "кроку" очікувати