1. Новини Закарпаття
  2. >

Кінець війни: у США озвучили, коли та за якої умови завершаться бойові дії в Україні

04.01.2024 21:06 Без кордонів Актуально

Стівен Копітс заявив, що війна може скоротитися на цілий рік.

Стівен Копітс заявив, що війна може скоротитися на цілий рік.

Повномасштабна війна Росії з Україною може закінчитися у 2024 році. У США назвали головну умову завершення бойових дій на території нашої країни.

Американський консультант зі стратегічного управління Стівен Копітс заявив, що війна може скоротитися на цілий рік, якщо втрати російських окупантів досягатимуть таких же рекордних значень, як зараз. Експерт заявив Kyiv Post, що за офіційними українськими даними, рашисти втрачають по 1000 осіб на день.

Нинішнє протистояння кваліфікується як четвертий за смертоносністю зовнішній конфлікт у російській історії.

На думку Копітса, загарбники припустилися фатальної помилки, зробивши низькі ставки у військовому конфлікті. Зазначено, що російський диктатор міг би повернути війська й становище країни-агресора було б не гіршим, ніж у 2014 році, коли вона анексувала Крим.

Стівен Копітс вважає, що з нинішніми втратами до кінця року кількість загиблих росіян в Україні сягне 650 тисяч. Кремль має виправдати загибель такої величезної кількості громадян внаслідок "триденної спеціальної військової операції", спровокованої президентом Володимиром Путіним.

Наголошено, що якщо це стане порогом суспільної терпимості в Росії, до кінця поточного року війна може закінчитися. Другий варіант – мільйон загиблих військовослужбовців до осені 2025 року. Такая цифра буде досягнута за нинішніх темпів знищення окупантів.

Путін стверджує, що Росія вестиме війну з Україною як мінімум п'ять років. Проте аналітики впевнені - якщо РФ продовжить щодня втрачати по 1000 солдатів, вона має завершити війну до кінця 2025 року.

Читайте також: Замість скандального варіанту мобілізації: у Раді "дали задню" і обіцяють "компромісний" проєкт

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!