1. Головна
  2. >
  3. Влада

Замість скандального варіанту мобілізації: у Раді "дали задню" і обіцяють "компромісний" проєкт

1653
Влада Україна

Законопроєкт про мобілізацію спричинив критику громадськості.

Замість скандального варіанту мобілізації: у Раді "дали задню" і обіцяють "компромісний" проєкт

У "Слузі народу" обіцяють, що законопроект про посилення мобілізації у початковому вигляді, який вже викликав шквал критики з боку суспільства, розглядатися Верховною Радою не буде. Замість нього депутати готують "компромісний" варіант.

Як розповіла в ефірі телемарафону член "Слуги народу", заступниця голови Комітету з питань гуманітарної й інформполітики Євгенія Кравчук, робочі групи випрацюють "компромісний" варіант законопроекту.

"Ми вже розуміємо, що в оригінальному вигляді законопроект не буде прийматися / розглядатися. Я думаю, що все ж таки буде "комітетська" версія, є профільний Комітет з питань безпеки та оборони... І цього тижня робочі групи будуть напрацьовувати такий більш компромісний варіант, який би дозволив за нього проголосувати", - пояснила Кравчук.

Нардепка уточнила, що йдеться про велику міжвідомчу робочу групу.

"Бо ми бачили зауваження від, наприклад, омбудсмена. Є певні занепокоєння, щоб не було якихось корупційних норм. Бо, наприклад, та норма, коли військкоми самі можуть вирішувати як і кого та в який спосіб забирати зі "списку боржників", і, очевидно, якісь права їхні можуть бути уражені... І все це має бути у зрозумілий справедливий спосіб", - додала депутатка.

Кравчук зазначила, що "люди мають відчувати справедливий підхід".

"Ті бійці, які з самого початку на фронті, також мають розуміти якийсь горизонт планування, коли їх прийдуть і змінять, але мають прийти підготовлені навчені люди", - закінчила Кравчук.

Читайте також: Подоляк розповів, чи буде голосування за новий закон про мобілізацію

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber