1. Новини Закарпаття
  2. >

2 тисячі доларів за липові документи: чоловік намагався перетнути кордон за допомогою обману

08.06.2023 10:41 Без кордонів

На кордоні з Угорщиною прикордонники Мукачівського загону виявили сфальшований пакет документів у чоловіка призовного віку, який мав намір виїхати з України.

На кордоні з Угорщиною прикордонники Мукачівського загону виявили сфальшований пакет документів у чоловіка призовного віку, який мав намір виїхати з України.

   Для перетину кордону 56-річний українець обрав пункт пропуску «Вилок», куди прибув разом зі своєю дружиною, яка нібито потребує його супроводу. Як підставу для виїзду за кордон, він надав для перевірки висновок лікарсько-консультативної комісії одного із закладів охорони здоров’я про наявність у дружини невиліковної хвороби, виписку із протоколу засідання лікарсько-консультативної комісії та акт встановлення факту здійснення догляду.

    У наданих документах інспекторка прикордонного контролю виявила ряд ознак, що свідчили про їх підробку.

   В ході опитування чоловік не став заперечувати факту підроблення документів та зізнався, що отримав їх від знайомого, якому у разі «успішного» перетину кордону мав заплатити за липові документи 2 тисячі доларів США.   

   Про наявність у діях українця ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції у Закарпатській області.

    Наразі оперативники Мукачівського прикордонного загону встановлюють осіб, причетних до виявленого правопорушення.

Нагадаємо, Імпортна їжа з отрутою від комах: закарпатцям слід бути обачними

Читайте на ГК:Як очистити кеш Telegram без втрати важливих даних: поради фахівців
Читайте на ГК:Буде цікаво, як місцевим так і туристам: в одній з туристичних родзинок Закарпаття з'явилася цікава фото-локація (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатському посадовцю загрожує до 8 років тюрми: відомо, що накоїв (ФОТО)