1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

З 1 червня Польща введе безкоштовний проїзд для однієї категорії українців

31.05.2023 21:55 Без кордонів Актуально

Безкоштовний проїзд буде доступний у вагонах ІІ класу.

Безкоштовний проїзд буде доступний у вагонах ІІ класу.

У Польщі введуть безкоштовний проїзд для деяких українців 1 червня. Йдеться про дітей віком до 16 років. Вони зможуть їздити поїздами національного залізничного перевізника PKP Intercity без плати за проїзд, пише інтернет-сайт PRO ГРОШІ.

За інформацією видання yavp.pl, безкоштовний проїзд буде доступний у вагонах ІІ класу. При собі у дитини, або її батьків мають бути документи, що підтверджують вік.

Під час перевірки квитка провіднику також потрібно буде показати:

  • паспорт;
  • ID-картку;
  • шкільну легітимацію;
  • медичну картку дитини.

 Для того, щоб проїхати поїздом PKP Intercity, дітям до 16 років потрібно отримати безкоштовний квиток в касі або у провідника. У поїздах категорії ЕІР (Pendolino) квиток видається лише у касах вокзалів. Дітям до 4 років можна подорожувати безоплатно цілий рік, але на кожну поїздку все одно потрібно оформляти окремий квиток.

Сім'ї від 2 до 5 осіб можуть подорожувати в Польщі поїздами PKP Intercity зі знижками на постійній основі, якщо куплять квиток Taniej z bliskimi". За цим тарифом знижка на проїзд становить 30% від базової вартості квитків при поїздках поїздами TLK або IC.

В експресах EIC бо EIP (Pendolino) можна скористатися сімейним квитком (Bilet Rodzinny). Купуючи такий квиток, кожен із членів сім'ї до 5 осіб отримує 30% знижку. Ця акція також поєднується з іншими встановленими законом пільгами.

Під час одноденної акції 1 червня усі діти до 16 років мають право отримати безкоштовний квиток, навіть ті, хто їздить із батьками по проїзним.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Польщі українцям масово анулюють статус UKR.

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими

Читайте на ГК:У Польщі 18-річний українець загинув під час погоні: деталі інциденту
Читайте на ГК:Одна із європейських країн готує зміни для біженців з України: що важливо знати
Читайте на ГК:Європа готується до масштабної війни: поляки масово переселяються до Іспанії