1. Новини Закарпаття
  2. >

Готується до запуску ще один пункт пропуску Україна - Угорщина на Закарпатті

12.11.2022 23:35 Без кордонів ВАЖЛИВО

Багаторічна історія зі спробами запуску важливого для транскордонного співробітництва пункту пропуску підходить до завершення.

Багаторічна історія зі спробами запуску важливого для транскордонного співробітництва пункту пропуску підходить до завершення.

Про це повідомив очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита. 

"Вчора разом із заступником Міністра інфраструктури України Мустафою-Масі Найємом, представниками Держмитслужби та заступником Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентським державним секретарем Левенте Модьором провели планову зустріч на кордоні в ПП «Лужанка».

На порядку денному – питання розвитку дорожньої інфраструктури та пунктів пропуску, серед яких запуск ПП «Велика Паладь-Надьгодош». Завершено попередні розрахунки для базового облаштування інфраструктури. Це відносно невеликі кошти", - розповів Микита.

Водночас, за його словами, партнери готові до фіналізації. Своєю чергою наміри підтвердив Мустафа-Масі Найєм та представники Держмитслужби.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, На Закарпаття приїхав заступник керівника угорського МЗЕЗ Модьор: відомо навіщо 

Читайте також: У трьох КПП на держкордоні в Закарпатті фіксують черги на виїзд з країни 

Читайте на ГК:"Масову загибель воїнів 128 бригади будуть розслідувати", - міністр оборони Умеров
Читайте на ГК:"Це удар нижче пояса. Військові "на вагу золота"": на Закарпатті мережа гуде від повідомлень про втрату захисників (ФОТО)
Читайте на ГК:Шикування стало братською могилою: трагедія сколихнула закарпатців - соцмережі переповненні співчуттями (ФОТО/ВІДЕО)