1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

На Закарпаття приїхав заступник керівника угорського МЗЕЗ Модьор: відомо навіщо

244
Суспільство Закарпаття

Зустріч із українськими чиновниками відбуалася согодні в пункті пропуску “Лужанка”

На Закарпаття приїхав заступник керівника угорського МЗЕЗ Модьор: відомо навіщо

Сьогодні в пункті пропуску “Лужанка” відбулась зустріч заступника міністра зовнішньоекономічних зв’язків та закордонних справ Угорщини Левенте Модьора, заступника міністра інфраструктури України Мустафи Наєма, представників Закарпатської митниці та Закарпатської ОВА, пише groza-news.

Про це повідомив Перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрія Шекети, котрий також взяв участь у зустрічі.

Ще з 2020 року ми обговорювали питання інфраструктури, в тому числі і розбудову інфраструктури прикордонної. Не буду переповідати, про що саме домовились, скажу тільки, що терміни, про які йшлося, це тижні…”, – прокоментував подію Андрій Шекета.

У свою чергу, у рамках форуму «Re:Open Zakarpattia 2022» Мустафа Найєм розповів, що сьогодні питання логістики, доставки чутливих вантажів, їжі ліків та експорту продукції за кордон є надважливими для держави. Він також зауважив, що у парламенті готується законопроект щодо спрощення державно-приватного співробітництва, який спростить такий вид співпраці та залучення приватних коштів, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної ради.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Україна будує стіну на кордоні з Білоруссю (ФОТО) 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber