1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпаття приїхав заступник керівника угорського МЗЕЗ Модьор: відомо навіщо

11.11.2022 22:18 Суспільство

Зустріч із українськими чиновниками відбуалася согодні в пункті пропуску “Лужанка”

Зустріч із українськими чиновниками відбуалася согодні в пункті пропуску “Лужанка”

Сьогодні в пункті пропуску “Лужанка” відбулась зустріч заступника міністра зовнішньоекономічних зв’язків та закордонних справ Угорщини Левенте Модьора, заступника міністра інфраструктури України Мустафи Наєма, представників Закарпатської митниці та Закарпатської ОВА, пише groza-news.

Про це повідомив Перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрія Шекети, котрий також взяв участь у зустрічі.

Ще з 2020 року ми обговорювали питання інфраструктури, в тому числі і розбудову інфраструктури прикордонної. Не буду переповідати, про що саме домовились, скажу тільки, що терміни, про які йшлося, це тижні…”, – прокоментував подію Андрій Шекета.

У свою чергу, у рамках форуму «Re:Open Zakarpattia 2022» Мустафа Найєм розповів, що сьогодні питання логістики, доставки чутливих вантажів, їжі ліків та експорту продукції за кордон є надважливими для держави. Він також зауважив, що у парламенті готується законопроект щодо спрощення державно-приватного співробітництва, який спростить такий вид співпраці та залучення приватних коштів, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної ради.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Україна будує стіну на кордоні з Білоруссю (ФОТО) 

Читайте на ГК:Малювоничі куточки кордонів Закарпаття: прикордонники поділилися атмосферними світлинами (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатцям на замітку: коли і що сіяти, щоб отримати великий урожай
Читайте на ГК:У п'яти громадах на Закарпатті уже ввели карантин: що відомо про ситуацію в області?