1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

"Посадять" за стіл переговорів і Київ і Захід: Пєсков озвучив кремлівські фантазії про мирні переговори

157

Дмитро Пєсков вважає, що Росія має чималий вплив і все буде так, як захоче Росія, та “хворим” фантазіям кремлівських посіпак навряд чи вдасться стати реальністю.

"Посадять" за стіл переговорів і Київ і Захід: Пєсков озвучив кремлівські фантазії про мирні переговори

Окупанти продовжують фантазувати про мирні переговори з Україною. Ба більше, їм вже ввижається, що участь в них має брати й Захід, пише “24 канал”

Російські пропагандисти поширюють відповідні заяви прессекретаря кремлівського диктатора Дмітрія Пєскова. Той вже каже, що так звана спецоперація йде своїм ходом замість звичного, що вона йде за планом.

Мрії Пєскова про переговори

Посіпака Путіна Пєсков заявив пропагандисту, що Росія готова вести переговори з президентом України Володимиром Зеленським. При цьому далі використовує наратив про те, що мають чомусь виконувати умови Москви. Натомість наш президент вже давно казав, що ніяких переговорів зараз бути не може. Все по місцях розставлять ЗСУ.

Ба більше, Пєсков навіть мріє, що Захід теж має йти на переговори з Росією. Вже йому ввижається світло в кінці тунелю, тобто що криза між Росією та Заходом має вирішитись за столом переговорів.

Та Пєсков мусить визнати, що переговори, якщо і будуть, то швидше пізно, ніж рано. Він помітно перебільшує значення Росії у світі. Адже каже, що дії Заходу щодо його країни нібито викликали так званий "великий світовий шторм". Та Пєсков змушений визнати правду, що на це є об'єктивні причини. Щодо суб'єктивних, то тут ясно, що у всьому винні США та країни Європи. У Росії завжди винен хтось третій, тільки б не дії її влади.

Читайте також: «Підтримуючи Україну, ми також підтримуємо власну безпеку»: спільне відеозвернення прем’єрів Чехії та Словаччини / ВІДЕО

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber