1. Новини Закарпаття
  2. >

Німеччина тимчасово обмежить прийом біженців з України: яка причина

04.09.2022 14:58 Без кордонів ВАЖЛИВО

Німеччина не лише посилила правила перебування українських біженців у країні з першого вересня, а й попередила, що невдовзі вхід українців буде обмежений.

Німеччина не лише посилила правила перебування українських біженців у країні з першого вересня, а й попередила, що невдовзі вхід українців буде обмежений.

Про це інформує TODAY.UA.

У Міністерстві внутрішніх справ Німеччини заявили, що 12 із 16 федеральних земель  блокують прийняття нових біженців. Вони поки що продовжують приймати українців, але скоро це припиниться. У МВС запевнили, що уряд вивчає подальші заходи підтримки українців, які продовжують прибувати до Німеччини.

Відомо, що на сьогоднішній день комуни в землях Бранденбург і Північний Рейн — Вестфалія припинили прийом біженців, оскільки кількість зареєстрованих там осіб, які можуть претендувати на отримання соціальної допомоги, вичерпано.

У свою чергу, прем'єр-міністр федеральної землі Баден-Вюртемберг Вінфрід Кречман (Winfried Kretschmann) наприкінці серпня попередив, що для розміщення біженців, можливо, знову доведеться використовувати спортивні зали.

З початку війни до України виїхало понад 980 тисяч українців. Починаючи з 1 вересня, українці, які перебувають у Німеччині понад 90 днів, мають обов'язково оформити статус тимчасового захисту, інакше їм доведеться залишити країну та повернутися додому.

Легально без реєстрації у країні можна знаходитися не довше 90 днів. Щоб зареєструватися, потрібно звернутися до консульства в одному з міст, де проживають біженці, та в порядку живої черги оформити собі документи, які дозволять також працювати в країні, отримувати соціальну допомогу, допомогу на дітей тощо.

Нагадаємо, Археологи виявили могилу жінки-"вампіра" із серпом на шиї(ФОТО)

Читайте на ГК:Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?
Читайте на ГК:«Я вбив його, тому що хотів потрапити у в’язницю»: українця засудили на 17,5 років тюрми в Празі
Читайте на ГК:Катастрофа усього людства: оприлюднили страшні й маловідомі факти про Голокост