1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Німеччина тимчасово обмежить прийом біженців з України: яка причина

401

Німеччина не лише посилила правила перебування українських біженців у країні з першого вересня, а й попередила, що невдовзі вхід українців буде обмежений.

Німеччина тимчасово обмежить прийом біженців з України: яка причина

Про це інформує TODAY.UA.

У Міністерстві внутрішніх справ Німеччини заявили, що 12 із 16 федеральних земель  блокують прийняття нових біженців. Вони поки що продовжують приймати українців, але скоро це припиниться. У МВС запевнили, що уряд вивчає подальші заходи підтримки українців, які продовжують прибувати до Німеччини.

Відомо, що на сьогоднішній день комуни в землях Бранденбург і Північний Рейн — Вестфалія припинили прийом біженців, оскільки кількість зареєстрованих там осіб, які можуть претендувати на отримання соціальної допомоги, вичерпано.

У свою чергу, прем'єр-міністр федеральної землі Баден-Вюртемберг Вінфрід Кречман (Winfried Kretschmann) наприкінці серпня попередив, що для розміщення біженців, можливо, знову доведеться використовувати спортивні зали.

З початку війни до України виїхало понад 980 тисяч українців. Починаючи з 1 вересня, українці, які перебувають у Німеччині понад 90 днів, мають обов'язково оформити статус тимчасового захисту, інакше їм доведеться залишити країну та повернутися додому.

Легально без реєстрації у країні можна знаходитися не довше 90 днів. Щоб зареєструватися, потрібно звернутися до консульства в одному з міст, де проживають біженці, та в порядку живої черги оформити собі документи, які дозволять також працювати в країні, отримувати соціальну допомогу, допомогу на дітей тощо.

Нагадаємо, Археологи виявили могилу жінки-"вампіра" із серпом на шиї(ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber