1. Новини Закарпаття
  2. >

«Лякали її, погрожували їй»: після погроз антивакцинаторів лікарка покінчила з життям

31.07.2022 07:31 Без кордонів

Моторошний інцидент трапився у Австрії.

Моторошний інцидент трапився у Австрії.

Лідери Австрії закликали до національної єдності після того, як лікарка, якій погрожували вбивством антивакцинатори та теоретики змови щодо пандемії коронавірусу, покінчила життя самогубством.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Reuters.

"Давайте покінчимо з цим залякуванням і нагнітанням страху. Ненависті та нетерпимості немає місця в нашій Австрії", — сказав президент Александер Ван дер Беллен, вшановуючи Лізу-Марію Келлермайр як лікаря, який виступав за лікування людей, захист їх від хвороб і обережний підхід до пандемії.

"Але деяких людей це розлютило. Ці люди лякали її, погрожували їй спочатку в Інтернеті, а потім особисто, безпосередньо в її практиці" - зазначив президент.

Тіло лікарки, яка часто давала інтерв'ю ЗМІ про боротьбу з пандемією коронавірусу та пропаганду вакцинації, було знайдено в її офісі у Верхній Австрії в п'ятницю.

Слідчі заявили, що знайшли передсмертну записку і не планують розтин.

Минулого року десятки тисяч людей виходили на регулярні протести проти карантину та планів зробити щеплення обов’язковими, підкреслюючи соціальні розбіжності щодо заходів у сфері охорони здоров’я, яких зазнали багато країн.

Але смерть лікарки, яка, на думку асоціації австрійських лікарів, відображає ширшу тенденцію погроз медичному персоналу, шокувала країну.

"Ненависть до людей невиправдана. Ця ненависть має нарешті припинитися", – заявив міністр охорони здоров’я Йоганнес Раух.

Нагадаємо: «Потрібно встигнути до 2 серпня»: у Чехії біженців з України позбавлять безкоштовних послуг

Читайте на ГК:Масова втеча тисячі ув'язнених: вбито понад десяток осіб й це не кінець
Читайте на ГК:Неймовірна знахідка вразила світ: під шаром землі знайшли велику гробницю з артефактами (ФОТО)
Читайте на ГК:Березневі магнітні бурі: метеочутливим людям озвучили перелік найнебезпечніших днів