1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

«Ми спостерігаємо спроби відтворення “імперії зла”», - Маріуш Блащак

135

Міністр оборони Польщі висловився про потуги РФ досягти своєї мети в Україні.

«Ми спостерігаємо спроби відтворення “імперії зла”», - Маріуш Блащак

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що керівництво РФ намагається відродити "імперію зла", але ці спроби зазнають невдачі.

Про це пише "Європейська правда" з посиланням на RMF24.

Блащак під час церемонії надання назви "Табір Костюшко" військовій базі, де дислокуються сили США зазначив, що дуже важливою фігурою в історії був президент Рональд Рейган.

"Сполучені Штати призвели до зникнення "імперії зла" наприкінці 1980-х років. Завдяки президенту Рейгану, а також за великої участі Папи-поляка, сьогодні святого Івана Павла ІІ, "імперія зла" припинила своє існування" – сказав він.

"Сьогодні ми спостерігаємо спроби відтворення цієї імперії, "імперії зла" правителями Кремля, сьогоднішніми правителями Кремля. І ми переконані, що на основі співпраці, як частини Північноатлантичного альянсу, але також і на основі тісної польсько-американської співпраці, всі спроби відтворити "імперію зла" зазнають поразки", - наголосив Блащак.

Командувач армії США в Європі та Африці генерал Дарріл Вільямс наголосив під час церемонії, що польсько-американська співпраця "є чітким сигналом для будь-якого ворога".

Нагадаємо: «Війна Росії проти України може стати замороженою», - Джуліанна Сміт

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber