1. Новини Закарпаття
  2. >

«Війна Росії проти України може стати замороженою», - Джуліанна Сміт

28.07.2022 20:07 Без кордонів Думка

Сміт висловила своє припущення, щодо ходу війни в Україні, проте однозначних прогнозів щодо термінів її закінчення поки що немає.

Сміт висловила своє припущення, щодо ходу війни в Україні, проте однозначних прогнозів щодо термінів її закінчення поки що немає.

Військовий конфлікт між Києвом та Москвою може стати замороженим, оскільки Росія часто вдається до такої методики.

Про це заявила посол США в НАТО Джуліанна Сміт в інтерв'ю Радіо Свобода.

Вона вважає, що Росія могла б зупинити війну "завтра, якби захотіла". Однак цього не відбувається, тому США та НАТО намагаються тиснути на Москву всіма можливими способами, щоб змінити стратегічні плани глави правлячого режиму РФ Володимира Путіна.

"Росія ізольована. НАТО наближається до її кордонів і приєднує нових членів, а Путін виявляє, що його власні економічні показники стають дедалі слабшими і знижуються. І тому я думаю, що згодом Росія зрозуміє, що це був, по суті, стратегічний провал по багатьох". пунктах. Але, з погляду прогнозування, чи буде це ще кілька тижнів, чи місяців, чи довше, важко сказати. Наша увага знову ж таки зосереджена лише на підтримці цих українських військ, щоб вони могли здобути перемогу", - зазначила дипломат.

За її словами, заморожений військовий конфлікт є "однією з можливостей". Вона також зазначила, що Росія часто вдається до подібної методики.

"У деяких випадках вони приходять і беруть під свій контроль або намагаються анексувати територію, як це було з Кримом, а потім намагаються зробити цю анексію реальністю", - зазначила Сміт.

Вона також зазначила, що міжнародне співтовариство "припинятиме будь-які спроби" незаконної анексії української території.

Нагадаємо: Українці в Угорщині: Уряд спрощує отримання соцзабезпечення для українців

Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву
Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот
Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка