1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Угорщина підвищить боєздатність власних збройних сил, як і інші країни ЄС

15.07.2022 14:20 Без кордонів Голос Карпат

Про це повідомив міністр національної оборони Угорщини Кріштоф Салай-Бобровницький (Szalay-Bobrovniczky Kristóf) на своїй сторінці у Facebook.

Про це повідомив міністр національної оборони Угорщини Кріштоф Салай-Бобровницький (Szalay-Bobrovniczky Kristóf) на своїй сторінці у Facebook.

Це означає, що найближчими тижнями і місяцями солдати більше й інтенсивніше тренуватимуться у всіх великих підрозділах країни. Прискорюється підготовка, призивається більше резервістів, пише портал MyHungary.Net.

- Зараз ми стикаємося з безпрецедентними проблемами безпеки, такими як війна, що триває в безпосередній близькості від Угорщини або на південних кордонах країни від облягаючих агресії. - повідомив угорський високопосадовець. - Все це ми робимо, щоб захистити наші сім'ї та наші будинки, а завдання угорських збройних сил – захистити Угорщину. Сучасна національна оборона, яка негайно та ефективно реагує на виклики, гарантує, що наші дні будуть спокійними, а наші ночі мирними. Безпека Угорщини для нас на першому місці!

За словами угорського міністра, схожі реакції відбуваються по всій Європі. Велика Британія оголосила військову мобілізацію, Словаччина ввела надзвичайний стан, Польща також посилює готовність.

Нагадаємо, учора відбулася робоча зустріч голови Закарпатської ОВА Віктора Микити з Міністром аграрної політики Угорщини д. Іштваном Нодем. Сторони активно працюють над налагодженням транзиту сільгосппродукції. Також Угорщина продовжує гуманітарну підтримку для українців: прибули нові 40 тонн продовольчих товарів тривалого зберігання. А Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний високо оцінив професійні і дружні стосунки з угорськими колегами.

Читайте на ГК:Тисячі людей вийшли на вулиці і вимагають відставку Орбана: в Угорщині розпочалися масові протести (ФОТО)
Читайте на ГК:Потужне природне явище накрило Західних сусідів: у мережі діляться цікавими відеозаписами (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Екстремальне видовище перетворилося на місиво: в Угорщині сталася масштабна трагедія (ВІДЕО)