1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Знову без шоппінгу у неділю: в Угорщині хочуть відновити обмеження роботи магазинів на вихідні

14.07.2022 09:58 Без кордонів Голос Карпат

Час роботи магазинів в Угорщині може бути знову змінено. Це пропонує Профспілка працівників торгівлі Угорщини (KASZ).

Час роботи магазинів в Угорщині може бути знову змінено. Це пропонує Профспілка працівників торгівлі Угорщини (KASZ).

Години роботи магазинів можуть бути скорочені через брак робочої сили. Про це повідомив Золтан Коршоі (Karsai Zoltán), голова KASZ у своїй заяві, відправленій до редакції Index.hu.

Зокрема, профспілка хоче вжити заходів щодо скорочення 7-денного щотижневого періоду роботи таким чином, щоб останнім днем ​​тижня магазини могли залишатися відкритими максимум до 12 годин.

На думку профспілки, таке регулювання буде корисним для балансу роботи та особистого життя співробітників і, побічно, для всіх людей. А також завдяки цьому якість обслуговування може бути покращена, а підприємства зможуть знизити навантаження на окремих працівників.

Варто зазначити, з березня 2015 року по квітень 2016 року уряд Угорщини вже запроваджував заборону на роботу майже всіх магазинів та торгових центрів у неділю. Але після проведеного референдуму уряд скасував це рішення.

Нагадаємо, в Угорщині збирають допомогу на порятунок чотирирічної закарпатки. Угорський фонд, який допомагає дітям хворим на лейкемію оголосив про збір коштів на підтримку 4-річної Клавдії Сільваші із Закарпаття, яка нині перебуває у лікарні в очікуванні на складну операцію.

Також Уряд Угорщини спрощує отримання соціального забезпечення для громадян України під час дії надзвичайного стану, повідомляє Magyar Közlöny (Угорський вісник).