1. Новини Закарпаття
  2. >

Як уберегти продукти від спеки: хороші способи

29.06.2022 16:20 Без кордонів Лайт

Кращі поради, як зберігати продукти свіжими

Кращі поради, як зберігати продукти свіжими

Від літньої спеки дуже часто псуються продукти. Це не тільки б'є по нашому гаманцю, а й шкодить здоров'ю. Що треба робити, щоб не отруїтися в дорозі несвіжої куркою, ковбасою чи рибою.

Влітку багато хто вирушає в довгі подорожі, і питання збереження продуктів у спеку дуже актуальне. Сьогодні в магазинах можна знайти все необхідне для перевезення продуктів навіть на довгі відстані: автохолодильники, сумки-контейнери, акумулятори холоду (плоскі герметичні контейнери, які треба покласти в морозильну камеру – і вони допоможуть зберегти свіжість). Але якщо ви подорожуєте раз на рік, навряд чи є великий сенс в придбанні цих досить дорогих пристосувань. Тим більше що і без них є кілька способів зберегти найпопулярніші в дорозі продукти.

Всі і самі знають, що курка, яйця, картопля, відварені напередодні, "проживуть" набагато довше, якщо загорнути їх у фольгу. Ковбас (варто віддати перевагу сирокопченій або в'яленій) це теж стосується, але буде краще, якщо ви ще додатково змажете її рослинним маслом.

Нагадаємо, на Закарпаття прийшла нестерпна спека: як врятуватися від теплового або сонячного удару.