1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

З Угорщини до Закарпаття надійшла нова партія гуманітарного вантажу (ВІДЕО)

24.06.2022 10:15 0 Без кордонів

До Закарпаття доставили черговий гуманітарний вантаж від Угорської реформатської благодійної служби.

У Берегівському діаконічному центрі Реформатської церкви працює будинок пристарілих.  Літні люди отримали від благодійної служби різні засоби індивідуальної гігієни. Про це інформує видання karpat.in.ua

- Хочу подякувати Богу, що він нас веде і дбає про нас та зводить з такими партнерами як Угорська реформатська служба допомоги. Такого роду вантаж ми вже отримвали від них і раніше, але тепер знову виникла потреба в підгузках та інших засобах гігієни. Завдяки отриманій допомозі маємо можливість полегшити життя людей, прикованих до ліжка, - відзначив куратор Закарпатської реформатської єпархії Бейла Нодь.

Відзначмо, Угорщина не вперше, з моменту повномасштабного російського вторгнення в Україну, доставляє гуманітарні вантажі на Закарпаття. Зокрема, значна гуманітарна допомга надходить до Берегівського й Виноградівського районів. Так, важливу допомогу від Угорщини у вигляді продуктів харчування та вітамінів безпосередньо було доставлено до Кам’янської територіальної громади. 

Слід нагадати, що угорські благодійні служби розвезли по країні понад 40 каміонів гуманітарки. У тому числі понад 48 тисяч кілограмів продуктів для дорослого населення, більше 3 тисяч - дитячого харчування, 17 тисяч -  засобів особистої гігієни тощо. Також оставили в Бучу 10 потужних генераторів для забезпечення безперебійного водо- і енергопостачання, - розповів Янош Геревич, очільник Українського відділення екуменічної служби допомоги Угорщини.

Серед іншого, слід зауважити, що  Угорщина запропонувала зробити внесок у врегулювання глобальної продовольчої кризи, спричиненої російською блокадою українських портів. Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто. Зокрема, він заявив, що можна сперечатися про те, як впоратися з цією кризою, але не розумно намагатися вирішити ситуацію, посилаючи більше зброї.

Також варто відзначити, що Угорщина продовжила термін бездозвільного проїзду у двосторонньому сполученні для українських перевізників до моменту набуття чинності "транспортного безвізу".  Попередньо дозвіл  українським перевізникам на здійснення усіх двосторонніх та транзитних перевезень територією Угорщини був наданий наприкінці березня до 30 квітня. 

Нагадаємо, чому Угорщина так відверто підтримує вступ України в ЄС: озвучена основна причина

Читайте на ГК:Епідемія грипу на Закарпатті: відомо, де та які школи перейшли на "дистанційку"
Читайте на ГК:Пам'ятка архітектури ледь не перетворилася на попіл: на Берегівщині рятували храм від вогню (ФОТО)
Читайте на ГК:"Ще такого світ не видів": на Закарпатті "пачкарі" придумали незвичайну схему (ФОТО)