1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Ротарійці з Румунії підтримали волонтерський хаб в Ужгороді

144
Без кордонів Новини Ужгорода

Продуктові набори придбано і доставлено в Ужгородський гуманітарний хаб завдяки румунському відділенню Ротарі Інтернешнл та румунській спілці ветеранів та осіб з інвалідністю ASSOC.

Ротарійці з Румунії підтримали волонтерський хаб в Ужгороді

Про це повідомив голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець.

Серед привезеного гуманітарного продовольства – консервована продукція, овочі тощо.

- Розташований цей центр волонтерської активності на території майбутнього спортивно-реабілітаційного для осіб з інвалідністю та ветеранів за адресою м. Ужгород, вул. Ф. Тіхого, 13 «Б». Сюди привозять допомогу як ужгородські підприємці і прості громадяни так і благодійники з Румунії, Німеччини та Італії. Привозять все необхідне від предметів і засобів гігієни до медикаментів. Вся допомога відразу передається військовослужбовцям ЗСУ, внутрішньо переміщеним особам та особам з інвалідністю в місті Ужгороді, - повідомив О.Лизанець. - Висловлюю щиру подяку румунському відділенню Ротарі Інтернешнл та румунській спілці ветеранів та осіб з інвалідністю ASSOC.

Нагадаємо, гуманітарну допомогу – засоби гігієни для дітей і дорослих – передали нещодавно Ужгороду і Міжнародна неурядова організація «Save the Children». Також нещодавно продуктова гуманітарна допомога надходила від угорців Трансільванії у Берегівську громаду.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber