1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Угорщина за неділю прийняла ще понад 10 тисяч українських біженців

13.06.2022 17:55 Без кордонів

Через українсько-угорський кордон у неділю на територію Угорщини в’їхали 5330 осіб, водночас 5582 з тих, хто в’їхав через румуно-угорський кордон, сказали, що прибули з України

Через українсько-угорський кордон у неділю на територію Угорщини в’їхали 5330 осіб, водночас 5582 з тих, хто в’їхав через румуно-угорський кордон, сказали, що прибули з України

268 особам правоохоронці видали посвідки на тимчасове проживання терміном на 30 днів. Їм слід звернутися в офіс Національного управління у справах іноземців за місцем проживання, щоб отримати остаточні документи, повідомляє поліція.

Потягом до Будапешта з України в неділю прибули 180 людей, у тому числі 102 дитини.

Головне управління поліції Будапешта у понеділок повідомило, що біженцям, які прибувають потягами з України, надають допомогу спільно з представниками відділу швидкого реагування та студентами академії патрульної поліції. Виконувати завдання також допомагає цивільна гвардія.

Крім того, поліцейські підтримують постійний зв’язок зі Службою з надзвичайних ситуацій, Національним управлінням у справах іноземців, державною залізницею, Транспортним центром Будапешта та співробітниками благодійних організацій, йдеться в повідомленні.

Про це пише karpat.in.ua

Нагадаємо, Угорський ФК “Ференцварош” допомагає українським дітям-переселенцям

Відзначимо, що Угорщина й надалі підтримуватиме українських переселенців. Потрібно допомогти понад 700 тисячам українців, що втекли від війни до Угорщини. Про це повідомив заступник прем’єр-міністра країни Жолт Шем’єн. Хвиля біженців такого масштабу не доходила до країни з часів Другої світової війни, – повідомив радник з питань внутрішньої безпеки прем’єр-міністра Угорщини Дьордь Баконді.

Читайте на ГК:Чому Угорщина так відверто підтримує вступ України в ЄС: озвучена основна причина
Читайте на ГК:Є два логістичні вузли залізницею: Угорщина показала, як експортувати зерно з України
Читайте на ГК:"Подякував за підтримку": відомо, про що домовився Зеленський із Орбаном під час переговорів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська