1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Угорський ФК “Ференцварош” допомагає українським дітям-переселенцям

09.06.2022 08:50 Без кордонів Голос Карпат

Легендарний клуб, яким кілька років керував наш Сергій Ребров і привів його до чемпіонства, опікується зараз майже 100 підлітками від 13 років, які вимушені були із-за війни покинути свої домівки.

Легендарний клуб, яким кілька років керував наш Сергій Ребров і привів його до чемпіонства, опікується зараз майже 100 підлітками від 13 років, які вимушені були із-за війни покинути свої домівки.

Починаючи з березня, досвідчені наставники футбольної академії “Ференцвароша” чотири рази на тиждень займаються з дітьми, навчають їх футбольним азам, надають можливість самовдосконалюватися, підтримувати хорошу спортивну форму. Клуб забезпечує також українців необхідною екіпіровкою, засобами особистої гігєни, безкоштовним калорійним харчуванням. Окрім занять, дітям організовують і змістовні культурні програми. Днями підлітки побували у всесвітньовідомому Соборі святого Іштвана, де цікаву екскурсію їм провів колишній гравець “Ференцвароша” Йожеф Банкі.

“Наш клуб завжди допомагає, чим лише може,- поділився з Угорським телегрфним агенством (МТІ) півзахисник.- Коли бачив щасливий блиск в очах дітей, відчував: нам вдалося передати їм дух і традиції клубу.”

“Ференцварош” тісно співпрацює зі Спілкою євреїв Угорщини (Maszihisza), тому побували і в одній із синагог Будапешта по вул.Догань, де гостей вітав голова осередку Андраш Гейслер.

Зустріч завершилася спільним куштуванням смачної піцци.

За матеріалами МТІ.

Нагадаємо, «Понад 200 гуманітарних вантажів»: Угорська Мальтійська служба допомоги регулярно доправляє в Україну гумвантажі (ВІДЕО)

Відзначимо, що Угорщина й надалі підтримуватиме українських переселенців. Потрібно допомогти понад 700 тисячам українців, що втекли від війни до Угорщини. Про це повідомив заступник прем’єр-міністра країни Жолт Шем’єн. Хвиля біженців такого масштабу не доходила до країни з часів Другої світової війни, – повідомив радник з питань внутрішньої безпеки прем’єр-міністра Угорщини Дьордь Баконді.

 

Читайте на ГК:Тисячі людей вийшли на вулиці і вимагають відставку Орбана: в Угорщині розпочалися масові протести (ФОТО)
Читайте на ГК:Потужне природне явище накрило Західних сусідів: у мережі діляться цікавими відеозаписами (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Екстремальне видовище перетворилося на місиво: в Угорщині сталася масштабна трагедія (ВІДЕО)