1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Президент Польщі розкритикував Шольца з Макроном за дзвінки Путіну: що сказав Дуда

58
Без кордонів Львівські новини

Польський президент Анджей Дуда розкритикував лідерів Німеччини та Франції за дзвінки російському диктатору Володимиру Путіну під час війни в Україні.

Президент Польщі розкритикував Шольца з Макроном за дзвінки Путіну: що сказав Дуда

Дуда впевнений, що розмови ні до чого не приведуть, повідомило Bild.

Дуда заявив, що вражений усіма розмовами, які ведуться з Путіним. Особливу увагу польський лідер звернув на канцлера Німеччини Олафа Шольца та президента Франції Еммануеля Макрона.

Ці переговори ні до чого не призводять, – зазначив Дуда.

Він додав, що ці бесіди швидше мають ефект "свого роду легітимації для того, хто несе відповідальність за злочини, скоєні російською армією в Україні".

Дуда зазначив, що за відряджання російських сил в Україну відповідальний Путін, якого підтримують командувачі військами.

Польський президент провів історичну паралель та заявив, що німецькому диктатору Адольфу Гітлеру ніхто не телефонував та не думав про те, як тому зберегти обличчя.

Хіба хто-небудь під час Другої світової війни говорив подібним чином з Адольфом Гітлером? Хто-небудь говорив, що той диктатор має зберегти обличчя? Що необхідно діяти так, щоб це не було принизливим для Адольфа Гітлера?, – сказав Дуда й зазначив, що не знає подібних політиків.

Нагадаємо, Повітряний простір Угорщини. Румунії, Сербії та Болгарії порушив невідомий літак.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber