1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Повітряний простір Угорщини. Румунії, Сербії та Болгарії порушив невідомий літак

09.06.2022 09:08 Без кордонів

Невеликий двомоторний літак Beechcraft, на борту якого перебували двоє людей, низько влетів у повітряний простір Угорщини, Румунії, Сербії та Болгарії.

Невеликий двомоторний літак Beechcraft, на борту якого перебували двоє людей, низько влетів у повітряний простір Угорщини, Румунії, Сербії та Болгарії.

Літак увечері, 8 червня, був перехоплений послідовно угорськими ВПС, літаками США F-16, що злетіли з Фетешті, та румунськими літаками F-16. Про це повідомляє видання digi24.

"Уточнюємо, що літак, який перебував у повітряному просторі Румунії на маршруті Орадя - Карансебеш - Дробета-Турну-Северин, не виявляв ворожої або небезпечної поведінки. Пілот літака жодного разу не відповів на радіозапити або візуальні сигнали, передані перехоплювальним військовим літаком, відповідно до міжнародних норм", - йдеться у повідомленні Міноборони.

За даними Міністерства національної оборони, літак вилетів із Угорщини, в районі Дебрецена, близько 17:30, не маючи затвердженого плану польоту та не запустивши електронні засоби ідентифікації.

У румунському Міноборони додали, що зараз болгарська влада вивчає зону останньої відомої позиції літака для його ідентифікації та з'ясування деталей.

Нагадаємо, Закарпатський угорець добровільно пішов захищати Україну.

Читайте на ГК:"ЄС має працювати над іншою тактикою": Уряд Угорщини закликав не вводити нові санкції проти Росії
Читайте на ГК:Чому Угорщина так відверто підтримує вступ України в ЄС: озвучена основна причина
Читайте на ГК:Є два логістичні вузли залізницею: Угорщина показала, як експортувати зерно з України