1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатський угорець добровільно пішов захищати Україну

09.06.2022 08:02 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Ласло Гада ще в 90-х роках разом з сім’єю виїхав на постійне проживання в Угорщину. Коли почалася війна в Україні, пильно стежив за подіями на фронті, переглядав усі новини із зон військових дій.

Ласло Гада ще в 90-х роках разом з сім’єю виїхав на постійне проживання в Угорщину. Коли почалася війна в Україні, пильно стежив за подіями на фронті, переглядав усі новини із зон військових дій.

Разом з родиною сумували за полеглими тут у боях закарпатцями, іншими бійцями ЗСУ.

Несподівано для всіх 48-річний чоловік прийняв рішення повернути на батьківщину і піти добровольцем у лави Збройних Сил України, щоб захищати рідну землю від окупантів, внести і свій посильний вклад у збереження цілісності нашої держави.

“Мати із сестрою, зрозуміло, були проти такого кроку,- зізнається Голосу Карпат Ласло.- Боялися, що і я можу загинути. Але моя позиція була непохитною і вони змирилися.”

Із приїздом у рідне Берегово, Гада одразу звернувся до військкомату, пройшов медкомісію і його направили на перепідготовку. З’явилися і перші труднощі – довелося самому закупляти якісну військову екіпіровку.

“І тут підставили плече активісти благодійного фонду соціальної допомоги (голова Володимир Рогоза),- продовжує чоловік.- Придбали все необхідне, аж до нижньої білизни, забезпечили продуктами тривалого зберігання, тютюновими виробами.”

Берегівчанина зарахували до легендарного Закарпатського легіону 128-ї штурмової бригади, він став стрільцем-кулеметником. Нині він разом із побратимами вже на передовій. Не пориває зв’язків зі своїми благодійниками.

“Тримаємо в полі зору дії земляка,- каже нашому виданню Володимир Рогоза.- В разі необхідності, будемо допомагати йому й надалі.”

Нагадаємо, «Понад 200 гуманітарних вантажів»: Угорська Мальтійська служба допомоги регулярно доправляє в Україну гумвантажі (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:“Для чого це все виставляння в мережі?”: ДТП “розбрату” в Берегові (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатка потрапила у руки тирана-чоловіка: кривдник погрожував розправою (ФОТО)
Читайте на ГК:Серце щемить від болю: на Закарпатті пожежа забрала життя 19-ти чотирилапих пухнастиків (ФОТО)