1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

В Угорщині відкрили інтеграційний центр для біженців з України (ВІДЕО)

77
Без кордонів Угорщина

Центр підтримки українців відкрили в столиці Угорщини - Будапешті.

В Угорщині відкрили інтеграційний центр для біженців з України (ВІДЕО)

Католицький Карітас спільно з Католицькою службою допомоги Catholic Releif Service відкрили в Будапешті інтеграційний центр для біженців з Україні. Мета центру – підтримка людей, які шукають притулку в Угорщині і хочуть залишитися там надовго. Карітас допомагає з житлом, пошуком роботи, адміністративними питаннями та навчанні дітей. Усе для того, аби українці якомога швидше інтегрувалися та почали жити самостійно.

Також Католицький Карітас встановив українськомовну безкоштовну гарячу лінію для біженців за номером 06-80-630-179.

Детальніше дивіться у сюжеті від ТВ21 Унгвар:

Нагадаємо, Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі. Також країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні. 

Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

Варто відзначити, що активісти Благодійного фонду Служби Доркас відкрили центр приймання переселенців з України на 200 місць в Дебрецені.  

Що цікаво, угорська та українська броварні виготовили пиво лімітованої серії, частину коштів від продажу якої планували віддати  у фонд, який займається лікуванням поранених військових.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber