1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

В Угорщині відкрили інтеграційний центр для біженців з України (ВІДЕО)

08.06.2022 22:49 Без кордонів

Центр підтримки українців відкрили в столиці Угорщини - Будапешті.

Центр підтримки українців відкрили в столиці Угорщини - Будапешті.

Католицький Карітас спільно з Католицькою службою допомоги Catholic Releif Service відкрили в Будапешті інтеграційний центр для біженців з Україні. Мета центру – підтримка людей, які шукають притулку в Угорщині і хочуть залишитися там надовго. Карітас допомагає з житлом, пошуком роботи, адміністративними питаннями та навчанні дітей. Усе для того, аби українці якомога швидше інтегрувалися та почали жити самостійно.

Також Католицький Карітас встановив українськомовну безкоштовну гарячу лінію для біженців за номером 06-80-630-179.

Детальніше дивіться у сюжеті від ТВ21 Унгвар:

Нагадаємо, Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі. Також країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні. 

Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

Варто відзначити, що активісти Благодійного фонду Служби Доркас відкрили центр приймання переселенців з України на 200 місць в Дебрецені.  

Що цікаво, угорська та українська броварні виготовили пиво лімітованої серії, частину коштів від продажу якої планували віддати  у фонд, який займається лікуванням поранених військових.

Читайте на ГК:Документи, посилки та вантажі до 100 кг: у Будапешті запрацювало відділення “Нової пошти”
Читайте на ГК:В Угорщині до учнів Школи української мови ім. Лесі Українки завітав Генконсул Угорщини в Ужгороді /ВІДЕО
Читайте на ГК:Зловили на “гарячому”: в Угорщині пов’язали 19-річного українця-шахрая