1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Допомога Угорської екуменічної служби дісталася і Бучі (ФОТО)

224
Без кордонів Угорщина

Про це повідомив у популярній радіопрограмі “Доброго ранку, Угорщина!” президент екуменічної служби допомоги країни Ласло Легел.

Крім продуктів харчування та засобів особистої гігієни, сюди завезли ще й генератори для забезпечення безперебійного енерго- та водопостачання.

Відомий громадський діяч заявив, що вони давно працюють на Закарпатті (з 1998 року. Ред.), а після початку війни в Україні поширили свою діяльність майже на всю державу: зараз волонтери надають допомогу в 7 регіонах країни. Благодійна організація ситематично обслуговує в області понад 200 переселенців, відкрила своє представництво у Львові, планує зробити це і в інших містах України, “прописалися” в Києві та окрузі.

Ласло Легел відмітив, що днями вони побували в Бучі, Ірпіні, Бородянці, де їх приймали з великою радістю і наголошували: ви перші з міжнародних організацій, яка привезла нам допомогу.

Загалом до Бучі доставили 24 тонни гуманітарки. Як уже зазначалося, крім продуктів харчування та засобів особистої гігієни, привезли й потужні генератори, адже у місті маленькими кроками вже розпочалася його відбудова.

Загалом Угорська екуменічна служба допомоги надала Україні понад 40 двадцятитонних каміонів гуманітарки.

Нагадаємо, «Допомагають переселенцям»: аферисти виманюють гроші у закарпатців.

Читайте також: