1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Допомагають переселенцям»: аферисти виманюють гроші у закарпатців

27.04.2022 08:45 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Останнім часом шахрайських афер на Закарпатті побільшало. Наразі аферистам на руку воєнний стан в Україні та ситуація з допомогою українським військовим й переселенцям.

Останнім часом шахрайських афер на Закарпатті побільшало. Наразі аферистам на руку воєнний стан в Україні та ситуація з допомогою українським військовим й переселенцям.

Не так і давно жителям краю телефонували невідомі особи від імені голови Закарпатської ОВА та просили перевести певні суми грошей, мовляв на підтримку, ЗСУ. В цьому плані аферисти надавали усі реквізити, на які мали надходити гроші. Цього разу жителі зіткнулись із новою аферою. Злодії почали виманювати у людей гроші, мовляв, на продукти для біженців. Телефонують з Донецька та просять вас оплатити незрозумілий товар, який, за їх твердженням, ви замовили для потреб переселенців.

Із подібною аферою зіткнувся і журналіст видання «Голос Карпат». Із номера 80504779773 зателефонувала жінка і попросила підтвердити дані щодо замовленого буцімто харчування для дітей переселенців. Журналіст відповів, що ніяких замовлень не здійснював та не причетний до волонтерства. У той же час жінка відзначила на протилежному та додала, цитуємо: «Ось підпис на документі вашою рукою». Останнє слово не те що вразило, а насторожило. По правді, не ясно про який підпис ішлося та який документ (авт). У будь-якому разі шахрайка навряд телефонуватиме знову із цього номера, адже вислухавши її розмову і розібравшись, чого вона прагне, журналіст видання "Голос Карпат" заявив, що поліція швидко займеться її аферою.

У той же час краянам слід бути надзвичайно обачними та не стати черговими жертвами таких шахраїв.

Нагадаємо, «Рай замість пекла»: переселенці добрим словом та ділом віддячують закарпатцям, що прихистили

Читайте на ГК:На Закарпатті побачив світ роман про унікального майстра каменю
Читайте на ГК:«Кому йтимуть гроші?»: на Перечинщині громада обговорює облаштування вітряків альтернативної енергії на Полонині Руній
Читайте на ГК:"Красені на вагу золота": на Перечинщині "косять" білі гриби (ФОТОФАКТ)

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська