1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Угорщина запровадила бездозвільний режим для українських перевізників до 30 квітня ㅡ «Укртрансбезпека»

26.03.2022 19:35 Без кордонів

Угорщина дозволила українським перевізникам до 30 квітня здійснювати усі двосторонні та транзитні перевезення територією своєї країни без дозволів.

Угорщина дозволила українським перевізникам до 30 квітня здійснювати усі двосторонні та транзитні перевезення територією своєї країни без дозволів.

Про це повідомляє Державна служба України з безпеки на транспорті («Укртрансбезпека»).

На період дії бездозвільного режиму перевізникам не потрібно здійснювати попередню реєстрацію в системі BiREG та створювати відповідний маршрут. Штрафи за відсутність номеру BiREG застосовуватися до перевізників не будуть.

В «Укртрансбезпеці» зазначають, що це рішення дозволить українським перевізникам здійснювати всі необхідні перевезення для забезпечення життєздатності країни та української економіки без прив’язки до дозволів та додаткових адміністративних бар’єрів.

Наразі, окрім Угорщини, схожі тимчасові бездозвільні режими для українських перевізників також запровадили Латвія, Словаччина та Болгарія. Латвія дозволяє усі двосторонні та транзитні перевезення територією своєї країни, Словаччина та Болгарія ㅡ будь-які транзитні перевезення вантажів і пасажирів територією своїх країн.

Нагадаємо, Вимушеним переселенцям у Перечині допомагатиме онлайн-помічник.

Читайте на ГК:В Угорщині відкрили першу українську школу: що про неї відомо (ФОТО)
Читайте на ГК:Підтримує Україну та українську молодь: за літо в Угорщині побувало декілька тисяч дітей-українців (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Угорщині розпочався навчальний рік для біженців у Школі української мови (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська