1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Вимушеним переселенцям у Перечині допомагатиме онлайн-помічник

1072
Суспільство Новини Перечина

Відтепер біженцям буде легше зорієнтуватись у пошуку тієї чи іншої установи у місті, архітектурної чи сакральної пам'ятки тощо.

Вимушеним переселенцям у Перечині допомагатиме онлайн-помічник

Для вимушених переселенців, яких прийняли у Перечинській ОТГ, розробили зручний та актуальний наразі онлайн-путівник із позначенням туристичних маршрутів, розташуванням аптек, медичних закладів, спортивних секцій у місті.

Авторами такого зручного путівника для гостей міста, які не обізнані із його локаціями, є перечинці Олександр Дудкін, Мирослава Місяйло, Євгенія Бабинець та Михайло Шелепець. Двоє із молодих авторів – Олександр Дудкін та Мирослава Місяйло (випускниця Перечинської гімназії) причетні також до створення освітньої онлайн-платформи для дистанційного навчання та репетиторства «IQ | Online Education».

Платформу заснували 28 жовтня 2020-го року, запустили у тестовому режимі 2 листопада. Водночас вони підключили своїх знайомих, які стали менеджерами проєкту.

В он-лайн путівнику міститься інформація щодо місця знаходження визначних місцевих родзинок, у тому числі, й бронзового пам'ятника листоноші Федору Фекеті та «Жабці», яких добре знають туристи. Крім цього, у пункті «Дозвілля» є нагода ознайомитись із основними культурними заходами в Перечині й датами їх відзначення. У пункті «Мапа» – детальна карта Перечина із вулицями й інфраструктурою.

З онлайн-путівником переселенцям буде легше самотужки зробити похід до місцевих святинь, ознайомитись з архітектурними пам'ятками, дізнатись про транспортне й залізничне сполучення, графік роботи краєзнавчого музею, ресторанного закладу тощо. Знайти в’ю інформацію можна за посиланням.

Одним із важливих пунктів онлайн-довідника для біженців, певна річ, є «Кар'єра». Кожен другий із переселенців намагається влаштуватися на роботу в новому місті й шукає відповідних порад в цьому плані. В онлайн-путівнику, за допомогою зручних пошуковиків, переселенець зможе знайти відповідну роботу й працевлаштуватись у місті.

Наразі вакантними є місця у Перечинському ЛХК (дві посади); аптеці «Подорожник» (фармацевт, асистент фармацевта); «Новій державній службі України» (дві посади); ТОВ «Джерела Карпат» (технолог харчової промисловості);

Крім цього, бажаючі можуть спробувати себе у якості волонтера для боротьби на інформаційному фронті (Солодуха В.В). Умови роботи: близькько двох годин в день,   у будь-який вільний час в онлайн-режимі).

Нагадаємо, Закарпаття прийняло вже близько 300 000 вимушених переселенців (ВІДЕО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber