1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

По дамбі від Вилока до Королева можуть прокласти велодоріжку

05.07.2021 14:05 Без кордонів Ексклюзив Голос Карпат

Про це під час міжнародного бізнес-форуму «Bereg–Ugocha 2021» заявив заступник начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Едуард Осійський.

Про це під час міжнародного бізнес-форуму «Bereg–Ugocha 2021» заявив заступник начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Едуард Осійський.

За його словами, реалізація такого інфраструктурного проекту розглядається в рамках програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Україна–Угорщина–Словаччина–Румунія. Завдякі цій програмі та фінансовій підтримці іноземних партнерів вже вдалося укріпити та вдосконалити дамбові споруди. Зараз розглядається можливість зробити їх більш багатофункціональними.

Ця ініціатива, без сумніву, отримає позитивні відгуки від мешканців прилеглих сіл, які споконвіків полюбляли рухатись по дамбових стежках пішки та на велосипедах. Для них це найкоротший спосіб подолати значну відстань між селами, особливо коли центральні автошляхи знаходяться в жахливому стані. Однак, у дощову погоду дамбові стежки стають непрохідними.

Також Е.Осійський повідомив, що особливу цікавість серед угорських туристів викликає витік річки Тиса біля міста Рахова. Тому було б доречно спорудити там кемпінг та іншу інфраструктуру, щоб привабити подорожувальників.

Як відомо, 02–03 липня у с.Яноші Берегівського району пройшов Міжнародний бізнес-форум «Bereg–Ugocha 2021», метою якого є налагодження партнерських стосунків між представниками місцевої влади, бізнесу та громадських організацій різних країн з метою економічного розвитку Закарпаття та залучення іноземних інвесторів. Основним організатором форуму виступила Берегівська районна рада (голова – Карло Резеш).

Нагадаємо, Стало відомо, на кого можна полювати у лісах Берегівщини.

Також на Виноградівщині почала відновлюватись популяція дикого кабана

Читайте на ГК:Без світла понад 7 годин: на Закарпатті відключатимуть електроенергію
Читайте на ГК:На Виноградівщині боролися з двома пожежами за день: відомо наслідки (ФОТО)
Читайте на ГК:На Виноградівщині вирувала пожежа: залучались дві одиниці техніки
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська