1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Виноградівщині почала відновлюватись популяція дикого кабана

03.07.2021 18:22 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Про це під час міжнародного бізнес-форуму «Bereg–Ugocha 2021» заявив директор державного підприємства «Виноградівське лісове господарство» Василь Агій.

Про це під час міжнародного бізнес-форуму «Bereg–Ugocha 2021» заявив директор державного підприємства «Виноградівське лісове господарство» Василь Агій.

За його словами, цьогоріч спостерігається збільшення кількості особин дикого кабана в лісах колишнього Виноградівського району. Популяція цієї тварини різко зменшилася у 2012 році через африканську чуму свиней. З того часу на державному рівні було запроваджено декілька програм з метою відновлення чисельності тварин і нарешті вони дали свій результат. Зі слів керівника Виноградівського лісового господарства, наразі популяція дикого кабана стабільна та має стійкі тенденції до збільшення.

Як відомо, 02–03 липня у с.Яноші Берегівського району проходить Міжнародний бізнес-форум «Bereg–Ugocha 2021», метою якого є налагодження партнерських стосунків між представниками місцевої влади, бізнесу та громадських організацій різних країн з метою економічного розвитку Закарпаття та залучення іноземних інвесторів. Основним організатором форуму виступила Берегівська районна рада (голова – Карло Резеш).

Нагадаємо, Паводки і посухи – дві основні водно-екологічні проблеми Берегівщини.

Читайте на ГК:Житель Виноградова скоїв смертельну ДТП на Львівщині: загинула жінка (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Як поверталося в Королево Королевське Євангеліє
Читайте на ГК:Сьогодні у Виноградові будуть перебої у водопостачанні по цілому місту
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...