1. Новини Закарпаття
  2. >

Apple зробила нову заяву в сторону Epic Games

Компанію співпрацюватиме з Epic Games тільки в тому випадку, якщо розробник буде відповідати вимогам App Store.

Компанію співпрацюватиме з Epic Games тільки в тому випадку, якщо розробник буде відповідати вимогам App Store.

Для цього розробнику доведеться привести свої програми у відповідність з правилами App Store.

З 28 серпня Epic Games втратить доступ до інструментів розробника для iOS і Mac, а аккаунт компанії буде видалений з App Store. Epic Games заявляє, що оскаржуватиме це рішення в суді.

Читайте на ГК:“Живі” черги скасували: через ажіотаж закордонні паспортні сервіси вжили заходів

Компанія Apple заявила, що не проти подальшої співпраці з Epic Games.

Apple, в свою чергу, зазначила, що хотіла б далі співпрацювати з Epic Games - але тільки в тому випадку, якщо розробник буде відповідати вимогам App Store.

«Epic була одним з найуспішніших розробників в App Store і перетворилася в багатомільярдний бізнес, який обслуговує мільйони користувачів iOS по всьому світу. Ми дуже хочемо, щоб компанія залишалася частиною програми Apple Developer Program і хочемо бачити її застосування в магазині. Проблему, яку Epic створила для себе, можна легко вирішити, якщо компанія оновить свій додаток і приведе його роботу у відповідність з правилами магазину. Ми не будемо робити виключення для Epic тому, що вважаємо неправильним ставити їх бізнес-інтереси вище принципів, які захищають наших клієнтів », - заявила Apple в своєму офіційному зверненні, пише The Verge.

Після видалення Fortnite розробник подав до суду на Apple. Epic Games звинувачує компанію в обмеженні конкуренції та порушення антимонопольного законодавства США. Аналогічний позов до суду Epic Games подала і проти Google, яка також видалила Fortnite зі свого магазину додатків.

Epic Games підтримали такі компанії, як Spotify, Tinder і Facebook. Крім цього, Epic Games відкрила спеціальний портал в підтримку своєї гри під назвою FreeFortnite.

Читайте на ГК:Жертви фактично душили самі себе: в Європі виявили ритуальні жертвоприношення (ФОТО)
Читайте на ГК:Кількасотметрові черги, ажіотаж і хаос: українці за кордоном масово “атакують“ паспортні столи
Читайте на ГК:Ізраїль заявив, що готовий застосувати атомну зброю у відповідь на атаку Ірану: людство опинилося на порозі ядерної війни